O nás

kočka kouká doluProč Čistá pohoda

Jsme parta lidí, kteří se od roku 2000 pohybují v oblasti prodeje a servisu vodních vysavačů. proto máme rádi čistotu a pohodu. Stejně jako naši zákazníci. Při návštěvách v domácnostech milovníků psů a koček často probíráme  problémy milovníků zvířat při:

  • úklidu chlupů ve vzduchu a na podlaze
  • čištění počůraných koberců a nábytku
  • řešení zápachu starších zvířat

Takže víme. Vodní vysavače jako je Hyla , Rainbow a jiné jsou skvělí pomocníci. Ale nevyřeší všechny problémy spojené s péčí o domácí zvířata. A právě na tuto skulinu v nabídce se zaměřuje Čistá pohoda. Jsme tady proto, abyste se rychle a pohodlně dostali k efektivním a ekologický přípravkům, které opravdu umí odstranit zápach pročůraného koberce nebo matrace.  A můžete je také používat do svých vodních vysavačů.  

Amy se češeKvůli poradenství a dovozu těchto přípravků jsme v roce 2018 pořídili eshop Čistá pohoda a otevřeli blog s radami.

Kromě přípravků na odstranění zápachu moči a zvířat nabízíme i další sortiment, který usnadňuje péči o vaše mazlíčky. To zahrnuje široký výběr hřebenů, kartáčů a šamponů na psy a kočky. Nejenže udrží srst vašich zvířat zdravou a lesklou, ale také pomáhají minimalizovat alergeny a nepříjemné zápachy ve vašem domě.

Naším cílem je poskytovat chovatelům domácích zvířat komplexní řešení pro péči o jejich miláčky. S Čistou pohodou nebudete muset bojovat s nežádoucím zápachem či nepořádkem. Budete s námi vytvářet pro sebe a své domácí zvířata prostředí plné čistoty, svěžesti a pohody.

Buďte součástí rodiny milovníků zvířat Čistá pohoda a dejte svým mazlíčkům to nejlepší.