Pravidla dopravy

Nejrychlejší dodání vaší objednávky

Objednávky na zboží přijaté v pracovní den do 9:00 expedujeme ještě ten samý den. Máte je k dispozici druhý den podle možností dopravce v Z boxu, PPL boxu nebo doma. 

Může se stát, že před Vánoci nebo během velkých prodejních akcí dopravci nestíhají, takže objednávejte s dostatečným předstihem.

Pokud budete chtít zaslat zboží k určitému datu, protože máte třeba dovolenou nebo jste nemocní, tak to napište do poznámky v objednávce nebo nám zavolejte na telefon 775 711 827.

Způsoby dopravy

Za léta praxe se nám osvědčili dva dopravci a to PPL a Zásilkovna. Objednané zboží si také můžete osobně vyzvednout na adrese provozovny na Jiřího náměstí 5 v Poděbradech. Jiné způsoby dopravy nevyužíváme.

Způsob balení zboží pro dopravu

Zboží balíme do pevných kartonových krabic přelepených kontrolní zelenobílou páskou. Lahve s přípravky jsou navíc zatavené do igelitových pytlíků, které brání namočení obsahu v případě porušení lahve během transportu. Ke každému výrobku je přidáván návod na použití v českém jazyce, tak si ho nevyhoďte.

Balení naše kolegyně věnují velkou péči, tak si balíčky zaslané na dobírku opravdu přebírejte. Je smutné, když se nám pro lenost nebo pohodlnost zákazníků vracejí.

Další podrobnosti ke pravidlům dopravy najdete v našich obchodních podmínkách