Zdravotní vůně

9 položek celkem
Eukalypt 0,5 litru do vodních vysavačů a osvěžovačů
1 400 Kč –36 %
900 Kč

Esence eukalyptu vám pomáhají lépe dýchat.Silice má při inhalování výrazný desinfekční účinek na chřipku, kašel a další respirační nemoci. Obsah balení 0,5 litru. 

Aqua fresh pohlcovač pachů a desinfekce
Novinka
600 Kč

Zneutralizujte bakterie a nepříjemné pachy z kuchyně nebo staré špinavé vody. Testovaná antibakteriální účinnost 99.999%. Obsah 200 ml

87 1 dezinfekce cestovni baleni
260 Kč

Oblíbené balení malé desinfekce pro případ chřipky a respiračních nemocí. Bez vůně nebo zápachu. Obsah 90 ml v dárkové krabičce

FB CP 1080X1080 PRODUKTY HYLA BOROVICE
250 Kč

Přeneste svou domácnost do lesa. Vůně borovice podporuje koncentraci a rozšiřuje dýchací cesty. Její inhalování vám pomůže při infekcích dýchacích cest, rýmě a účetní uzávěrce....

FB CP 1080X1080 PRODUKTY HYLA CITRON
250 Kč

Citronová esence osvěžuje, probouzí, podporuje duševní i tělesnou aktivitu, tlumí chuť k jídlu. Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

FB CP 1080X1080 PRODUKTY HYLA LEMONGRASS
250 Kč

Vyzkoušejte úžasnou osvěžující lehkou vůni s citronovým základem. Určitě ji znáte jako Lemon grass. Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

FB CP 1080X1080 PRODUKTY HYLA EUKALYPT
250 Kč

Eukalyptová silice je vynikající vzdušná desinfekce při respiračních potížích. Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

FB CP 1080X1080 PRODUKTY HYLA MATA
250 Kč

Osvěžující mátová vůně působí proti bolestem hlavy, ospalosti a hmyzu. Pomůže vám při únavě, nechutenství a zoufalství. Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

FB CP 1080X1080 PRODUKTY HYLA TEA TREE
250 Kč

To nejlepší proti sporám plísní ve vzduchu, snad nejúčinnější přírodní desinfekce.Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem.

Proč vám pomáhají zdravotní vůně do Čisté pohody ?

 Tekuté vůně můžete přidat do vodního vysavač už při úklidu. Vonná esence se rozptýlí ve vzduchu a pomáhá dobře dýchat tam, kde klasický vysavač jen práší. Vodní vysavače a čističky vzduchu se separátorem totiž zapírají do vody částice prachu , choroboplodné zárodky a alergeny tak dobře, že ven jde prakticky čistý vzduch. Po úklidu stačí pustit na chvíli vodní vysavač s čistou vodou na pár minut jako pračku vzduchu a přidat několik kapek tekuté vůně z Čisté pohody. Jsou koncentrované, takže opravdu pár kapek. A už si můžete užít vůni lesa, eukalypt pro rozšíření dýchacích cest nebo tea tree. proti plísním ve vzduchu.

Specialitou je vůně Aqua Fresh od Hyly. Je to složená velmi příjemná vůně s výraznými desinfekčními účinky. Hodí se, když zapomenet přes dovolenou vodu ve vodním vysavači, čističce vzduchu nebo osvěžovači. Rády ji také používají maminky na mateřské, když potřebují vysávat nudličky přes celý den. Přidají ji do vody v nádobě a neřeší nalévání a vylévání vody při každém zapnutí.

Přidejte si vůni i do parního čističe

Díky speciálnímu složení si můžete užít voňavou práci i s parními čističi nebo při žehlení napařovacími žehličkami.