Vakuování a skladování

2 položek celkem
obal na matrace matracove pouzdro vakuovaci pytel Hyla Rainbow
Obal na matraci
Skladem (1 ks)
od 50 Kč

Pro uskladnění nebo čištění matrace od roztočů se vám nejlépe hodí velký pytel z houževnatého a pevného průhledného materiálu. Nemusíte se ani bát, že vám...

69652
Vakuové pytle na oblečení Hyla (Velikost S Malý)
od 250 Kč

Ukládejte svoje sezónní oblečení nebo náhradní lůžkoviny bezpečně. Ve vakuu jim nehrozí ani škůdci, ani vlhkost a zaberou minimum místa.

21127

Jak správně udržovat matraci a lůžkoviny 

Psi, kočky nebo malé děti doma zvyšují požadavky na udržení čistoty postele  a lůžkovin. Většinou s námi spí v posteli, což není u hygienického hlediska optimální.

Znamená to:

  • zvýšený přísun různých druhů roztočů a mikroorganismů
  • nebezpečí znečištění matrace výkaly nebo močí
  • předčasné proležení matrace a výměnu lůžkovin

Při každém převlékání lůžkovin proto důkladně vyklepejte matraci elektrickým klepačem Hyla, aby jste z ní dostali šupinky kůže a chlupy. těmi se živí roztoči - v běžně udržované matraci ji je kolem 2.000.000 kusů.

Na jejich likvidaci bez použití chemie složí právě matracové pouzdro nebo obal na matraci. Je ze silného plastu, aby se neprotrhl. Vložíte matraci dovnitř a opakovaně vodním vysavačem Hyla vysajete vzduch - vytvoříte na cca 10 minut vysoké vakuum. Tím většinu roztočů zlikvidujete.

Na sezónní uskladnění matrace využijte obal na matraci také - bude v bezpečí před vlhkostí, parazity a jinými škůdci.

Kam schovat sezónní oblečení a náhradní lůžkoviny

Ideální jsou vakuové pytle s odsáváním Hyla. Jsou ze silného materiálu, které se jen tak neprotrhne. Zajistí zmenšení objemu o 80%, takže se vše vejde do skříně nebo pod postel.

Na výběr máte ze tří velikostí. Na lůžkoviny, sezónní oblečení a na výlety. Vyberte si