Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Lípa vůně do vodního vysavače a parního čističe

250 Kč 28 Kč / 10 ml
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Užijte si vůni lípy po celý rok bez nebezpečí alergického záchvatu

lipový-květ-vůně-lípa_optimizedVelmi příjemná jemná vůně lipového květu a medu je balzámem na nervy. Přidejte si pár kapek do svého vodního vysavače po úklidu na vyčištění vzduchu.

Vůně lípy prohlubuje dýchání, vybízí k relaxaci a odpočinku. Užijte si doma vůni z Čisté pohody bez alergenních látek

Díky praktické lahvičce s bezpečnostním uzávěrem (90 ml) vám vůně nevyprchá a vydrží dlouho.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Získejte klid s vůní lípy a medu. Pro domov plný harmonie

lípa-vůně-do-vodního-vysavače-a-parního-čističe_optimizedProžijte každý okamžik v domě plném klidu a harmonie s naší vůní Lípa. Něžná a uklidňující - vůně lípy a medu je vaším průvodcem k relaxaci a pohodě. Své domácí prostředí můžete proměnit v oázu klidu pomocí pouhých pár kapek do vodního vysavače.

Lípa, symbol klidu a míru, se mísí s lahodným medem, vytvářející nezapomenutelnou vůni. Každý nádech je jako jemné objetí, které zahřeje vaši duši a uvolní napětí v těle. Pro ženy, které hledají harmonii ve svém každodenním životě, je tato vůně skvělým společníkem.

Naučte se relaxovat po náročném dni tím, že do svého domova přidáte vůni Lípa. Každý detail této aromatické zkušenosti je pečlivě navržen tak, aby poskytoval uklidňující a rovnovážný prostor. Odpočiňte si, dejte na chvíli stranou starosti a nechte se unášet vlnou uvolnění.

Naše esence není jen o vůni, ale i o péči o vaše emocionální a duševní blaho. Vůně Lípa je jako terapeutický dotek pro ženy, které si zaslouží momenty klidu a pohody. Každý nádech je příležitostí na regeneraci a znovunalezení vlastní rovnováhy.

Dovolte, aby vůně lípy pronikla do každého koutu vašeho domova, vytvářející atmosféru, kde se každý okamžik stává jedinečným zážitkem. Prožijte sílu vůně lípy a medu a nechte se unést do světa klidu, který vám poskytuje pohodový domov plný harmonie.

Doporučená dávka vonné esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování : výrobek není určen na vnitřní použití !

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu Čistá pohoda

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

Při použití v vodních vysavačích Hyla, Vodník, Bissell,Rainbow , Liv aqua filter, Vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry. Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně české krajiny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Čistá pohoda s.r.o. se zaměřuje na vytvoření harmonického, zdravého a čistého domova

Logo Čistá pohoda celé_clipped_rev_2kde žijí lidé společně se psy, kočkami a jinými zvířaty. Proto si u nás můžete pořídit špičkové vodní vysavače Hyla, které slouží nejen k úklidu chlupů, ale i praní vzduchu.

Pořídíte celou škálu nejlepších kartáčů a hřebenů na psy, kočky a jiná zvířata. Můžete je připojit k Hyle přes odsávaný nástavec, takže vás chlupy a srst přestanou trápit.

Vyberte si z řady šamponů, které řeší problém s línáním nebo zápachem starých zvířat. Regenerují srst a dávají vám možnost něžně pečovat o vaše miláčky, kteří vám lásku mohou vracet.