Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Hyla šampon na koberce koncentrát 0,5 litru

500 Kč 1 000 Kč / 1 l
Skladem (2 balení)

Nalévání čistícího prostředku na koberce a čalounění Hyla do nádrže čističe Hyla NimbusNepěnivý koncentrát do vodních vysavačů

Speciálně vyvinutý pro praní koberců, tepování sedaček a čištění matrací. Je biologicky odbouratelný a po vyprání zůstane jen jemná vůně. Žádné skvrny. 

Obsah 0,5 litru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vyperte rychle koberec nebo čalounění. Čistá pohoda 

tící prostředek na praní koberců a tepování sedaček sapon HylaDo vodních vysavačů a extraktorů nemůžete dávat klasické prací prostředky. Velmi rychle by napěnily a mohlo by dojít až ke zničení vysavače, protože pěna pak vleze všude, kam nemá.

Nepěnivý čistící roztok je speciálně vyvinutý pro použití v vodních vysavačích se separátorem Hyla. Do nádrže "mokré cesty" Nimbus dáváte jedno, maximálně dvě víčka roztoku. Můžete ho samozřejmě používat i do ostatních typů vodních vysavačů, ať už s filtry nebo pasivními separátory. Ty jsou sice méně účinné, ale na vyprání starých koberců stačí.

Pokud něco podobného zkoušíte poprvé, tak doporučuji podívat se na správný postup do Hyla Klubu, nebo do některého článku na blogu. Hlavně když zkoušíte strojové praní sedaček aut a čalouněného nábytku.

Návody a dobré tipy najdete v Hyla klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka Hyla se zobrazí po přihlášení

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Holčička s kočkou Vodní vysavač a čistič vzduchu Hyla koupíte na Čisté pohodě po přihlášení.