Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
542 hodnocení
5
531x
4
7x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.11.2020
S kartáči jsou pejsci spokojení, fakt je neškrabou a češou taky dobře
A
Administrator
(Administrátor)
17.11.2020
Tak to jsme rádi.Spokojený pes - spokojený páníček :-)
BV
Blanka Vojtková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2020
Spokojenost a velká ochota, doporučuji
AO
Alena Ožďanová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.11.2020
Jsem moc spokojená
JP
Josef Procházka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.11.2020
Velmi spokojen.
IJ
Ivana Justová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.10.2020
100% spokojenost s vyřízením objednávky a hlavně s výkonným vysavačem. Ověřeno 20letým používáním, kde byly malé děti a pes - zlatý retrívr.
A
Administrator
(Administrátor)
28.10.2020
Děkujeme - ať vám Hyla i nadále dobře slouží
J
Jarda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.10.2020
Ouký ...
A
Administrator
(Administrátor)
26.10.2020
:-)
L
Lenka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2020
.
D
Dagmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2020
Spokojenost
JM
Jana Mudrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2020
maximální spokojenost, vše funguje ještě lépe než jsem čekala, určitě ještě objednám
MZ
Marcel Zaoral
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.9.2020
Vše v pořádku.
DK
Dana Kulhánová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2020
100% spokojenost ( obchod + výrobky ) . Děkuji a ráda zde znovu nakoupím.
A
Administrator
(Administrátor)
30.9.2020
Děkujeme a budeme se těšit
M
Mys
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2020
Jsem spokojená, obchod komunikuje bez problémů, dodávka rychlá.
Kartáč i šampon mám chvilku, zatím nemohu hodnotit.
P
Pavlína
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2020
Jsem na 100% spokojená konečně to funguje odstraní fleky s nábytku a stěn a taky lehce odstraní zápach od kočičí moči a provoní tak že smrad je pryč a fleky taky za mě supr.
A
Administrator
(Administrátor)
21.9.2020
To jsem rád. Dokážu si představit, jak to bylo nepříjemné.
RB
Renáta Bártová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.9.2020
ano jsem spokojená :-)
M
marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.9.2020
jsem spokojená
A
Administrator
(Administrátor)
1.9.2020
Moc děkujeme :-)
M
Milan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2020
S obchodem jsme spokojeni. Výrobky splňují naše očekávání.
LŽ
Lubomír Žabokrtský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.8.2020
Jsem spokojen ,ale vrátil jsem nevyhovující kartáč a vrácená platba pokrácená o cenu další obj.
nedorazila. Tak doufám to urychleně napravíte.
Děkuji a přeji pěkný den. L. Žabokrtský.
SM
Stanislava Musílková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.7.2020
Ano, moc spokojená.
ZŠ
Zdeňka Šilhová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.7.2020
Velmi spokojená.
JD
Jiří Dostál
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.7.2020
Vše OK :-) Zboží dokonce předčilo mé očekávaní.
