Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
542 hodnocení
5
531x
4
7x
3
1x
2
0x
1
3x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
BŠ
Barbora Špirochová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.7.2020
Naprostá spokojenost, obchod mě o všem informoval a vše šlo rychle a bez problémů a dokonce poslali český návod, což se přes zákony běžně neděje.
RK
Renata Koloušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.6.2020
Spokojenost, rychlé doručení, bezproblémové
JB
Jana Behenská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.6.2020
Spokojenost, rychlé doručení, vstřícné jednání, přehledné stránky.
AK
Alena Kudličková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.6.2020
Velmi spokojená, zboží obratem došlo.
HK
Helena Kuchařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.6.2020
Zatím velmi. Nejlepší kartáč. No ale ta vysoká cena.
RP
Radka pokorná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.5.2020
Vše bez problémů. Také bych se přimlouvala za Zásilkovnu, obvykle nebývám doma.
JM
Josef Malý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
24.5.2020
Vše proběhlo v pohodě bez problémů. A co využívat Zásilkovnu?
JL
Jaromír Lahodný
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
18.5.2020
Obchod velmi rychle reagoval a komunikace byla velmi dobrá. Bohužel poštovné u ČP za 130 Kč není tím čím se tváří, nejde o žádný balík do ruky a počítejte s tím, že nedostanete informaci o doručování. Jde o nějakou formu nejlevnějšího poslání zásilky bez služeb tohoto typu. Takže klasicky lístek ve schránce a cesta na poštu.
A
Administrator
(Administrátor)
18.5.2020
Dobrý den, pane Lahodný, problém vznikl na poště při přebírání většího množství balíčků. Úřednice ho z nějakého důvodu zaslala jako cenný balík a ne jako balík do ruky, což kolegyně na místě neodhalila. Příště můžete využít služby PPL, tam je jistota dodání větší.
EM
Emil Míka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.5.2020
Jak mám být spokojený, když jste mi nic neposlali!!!!
A
Administrator
(Administrátor)
15.5.2020
Dobrý den, pane Míka, objednávka byla odeslána 7.5.2020. Máte ji už 5 dnů uloženou na České poště.
MP
Miroslav Pohl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.5.2020
Nejsem spokojen, produkt přišel nekompletní.
Na reklamaci nikdo nereagoval.
2 lahvičky dezinfekce bez rozprašocače.
Nejdou tedy použít.
A
Administrator
(Administrátor)
14.5.2020
Vážený pane Pohl, děkujeme za vaše hodnocení. Dezinfekce, kterou jste si objednal, se přidává přímo do vody ve vodním vysavači Hyla. Její použití je možné jak pomocí rozprašovače, tak pouhým odšroubováním víčka a nalitím přiměřeného množství přímo do nádoby.
To samé jsme vám napsali bezprostředně po vaší reklamaci a na toto sdělení jste nijak nereagoval, tudíž jsme považovali věc za vyřízenou.
VH
Věra Hamplová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.5.2020
Nakupovala jsem poprvé. Rychlé dodání a kartáč je fajn.
KŽ
Kamila Živná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27.4.2020
????????????Naprosto skvělé!!!!
A
Administrator
(Administrátor)
27.4.2020
Děkujem za fantastické hodnocení ! :-) Ať se daří
IN
Ing Jan Nejezchleb
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2020
Nakupoval jsem poprvé a jsem spokojen s přístupem zaměstnanců. S pozdravem Ing Nejezchleb
DŠ
Dana Štosková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2020
Rychlé dodání a kartáč super.Doporučuji
MZ
Mucha Zdeněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2020
ano jsem spokojen kartáč doporučuji
MB
Marek Bednář
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.4.2020
Spokojen, jen neúměrně velký obal (krabice byla asi 10x větší, než zboží).
OP
Olga Kerdová Pilařová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.4.2020
Ano,velmi a doporučuji
MK
Monika Kettnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2020
Velmi
A
Administrator
(Administrátor)
18.3.2020
Děkujeme za prima hodnocení
JH
Jaroslava Hošovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2020
Jsem spokojena jak s produktem, tak s rychlostí vyřízení a dodání.
Děkuji a obchod mohu doporučit.
Jaroslava Hošovská
PB
Pavla Bergmann
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.2.2020
Mám zaplaceno online platbou a produkt stále nedorazil!
A
Administrator
(Administrátor)
22.2.2020
Dobrý den, paní Bergmann,
Zboží odešlo 18.2.2020 Českou poštou na adresu podle objednávky. Bohužel rychlost dodání u této organizace nemůžeme urychlit.
