Myš za myčkou a boj s myším smradem

Tak nám domů vběhla myš

mys-za-myckouPoznali jsme to až podle chroustání v noci, protože si, mrška jedna podšitá, udělala sídlo za vestavěnou myčkou. To jsem ze začátku nevěděl. Takže jsem naprosto zbytečně rozebral sokly, linku a jiné části nábytku, protože ženská část domácnosti byla ve smrti.

Tak trochu jsem doufal, že si  s ní kočky poradí, ale jejich vztah k myši domácí se ukázal být asi jako vztah Toma a Jeriho.

Protože se časem objevila díra v plastovém koši a pach myšiny sílil, nastal Velký hon za myší. Nakonec skončila v pastičce a byla humánně vynesena ven.

odstranovac-pachu-kleci-pro-mala-zvirata-120-mlNicméně kvůli silnému zápachu myšiny jsem musel odpojit většinu vestavěných spotřebičů, abych našel myší sídlo. Myčka přišla samozřejmě na řadu jako poslední. Ta potvora si udělala hnízdo (a záchod) ve filcové protihlukové vycpávce.    

Bleskové odstranění zápachu po myši

  1. Naprosto excelentně se mi osvědčil Odstraňovač zápachu na klece  , který je přímo dělaný na odstranění zápachu hlodavců jako myši, potkani morčata a jiní. Tím jsem rovnou napustil všechen filc a nasákavé věci na myčce, samozřejmě po odsátí bobků a jiných nečistot.
  2. Ostatní nábytek, a podlahu, který myš používala, jsme umyl v Čističi a odstraňovač zápachu zvířat 3v1 .Ten má v sobě i nějakou dezinfekční složku, takže byl zápach hned pryč