Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Hubice Foolee Air na chlupy ze psa a kočky

Univerzální hubice Foolee Air na všechny typy vysavačů 

stačí správně použít. V balení máte hubici a  redukci. Do hubice můžete zacvaknout jakýkoli kartáč Foolee Easy nebo Foolee One. Kartáče Foolee Easee mají hřeben z plastového kompozitu, takže proniknou hlouběji do kožichu. Mají zaoblené hroty, takže zvíře nepoškrábete ani jinak nezraníte. Při tom dokážou vyčesat starou podsadu a mrtvé chlupy. Foolee One jsou kovové a můžete s nimi odstranit velké množství srsti najednou. 

Připojení nástavce Foolee Air k hadici vysavače vidíte na videu

Ideální je vložit redukci přímo do hadice - ne do rukojeti. Rukojeti u většiny hadic vysavačů jsou velké a tvrdé a při vyčesávání menších zvířat se často pletou. Kočky ani psi zrovna nemilují, když kolem nich šermujete velkou trubkou. Některé firmy vyrábějí hadice tak, že můžete rukojeť od hadice lehce oddělit, jako například Hyla. U jiných doporučujeme zakoupit balíček Foolee Air s měkčenou 150 cm dlouhou hadicí.

Její výhodu je, že ji můžete přímo připojit do rukojetí o průměru 35 mm a přes redukci i menší. Při tom máte hubici FooLee Air připojenou na pohyblivém kloubu hadice, takže nepřekáží a vyčesávání kočky nebo psa je pohodlné. Navíc se hadice nechá lehce odpojit a umýt, pokud je zvíře starší a jeho kožich už nevoní.

 Po důkladném vyčesání můžete svoje miláčky vykoupat některým ze šamponů na psy a kočky. Vyberte si

Seznam značek, které vyrábějí příslušenství s průměrem 35 mm:

AEG, Rowenta, Panasonic, Eta, Bosch, Samsung, Siemens, Hyla