Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

foolee

Foolee® je chráněnou značkou a průmyslovým vzorem společnosti La société Ssertson Group - Swees International.Precizní hřeben Foolee one  získal v roce 2011 prestižní cenu

Foolee One precizní hřebeny 

Za dobu své činnosti společnost vyvinula několik řad kartáčů a hřebenů pro psy, kočky, fretky, králíky a jiné domácí zvířata. První z nich byla velmi oblíbená řada Foolee One s výměnnými kovovými planžetami z nerez oceli.

Foolee easee

V současné době má nejlepší šetrné hřebeny a kartáče řady Foolee easee, kdy je obvyklý kov nahrazen odolným a houževnatým kompozitem. Výhodou tohoto řešení je naprostá bezpečnost při vyčesávání. Psa ani kočku nemůžete škrábnout, bodnout ani mu jinak ublížit. 

Foolee Beauty

Řada šamponů na psy a kočky, které vám pomáhají řešit problémy se srstí psů a koček. Usnadňují línání, odstraňují zápach kožichu, zvyšují jeho lesk a bohatost. Jsou i ve formě suché pěny pro ty zvířata, které vodu zrovna nemilují.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení