Rouška jednorázová třívrstvá 50 ks

135 Kč 3 Kč / 1 ks
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Pořiďte si oblíbenou roušku .

Virus se bráníJe z měkkého, třívrstvého hypoalergenního materiálu a příjemně se nosí. Aby vás dobře chránila, má v horní části skrytý kovový pásek, takže si ji natvarujete přesně podle obličeje.  

Využijete ji v práci, čekárně i při procházce venku za smogové situace.

Těhotné ženy by ji měly používat při vybírání kočičích produktů z kočkolitu a úklidu psích exkrementů. Sníží tak nebezpečí nákazy toxoplazmózou, lépe překonají zápach a sníží možnost přenosu bakterií.

Pro tyto účely si ji můžete naparfémovat některou z  vůní Čisté pohody, které zvýší váš komfort.

Nutno zakoupit celé balení, které obsahuje 50 kusů roušek. Z hygienických důvodů není možno zboží vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázová třívrstvá rouška na denní nošení pro ochranu před prachem a bakteriemi

Jednorázová rouška připravená k nasazení na obličejRoušky jsou v praktickém balení po padesáti kusech. Díky rozměru 17.5 v 9,5 cm zakryjí nos i ústa, ať už máte obličej úzký nebo široký. Bude se vám přes ni dobře dýchat, protože materiál je prodyšný a při tom svoje okolí uchráníte od případné infekce.

Chirurgická se jí říká proto, že ji nosili lékaři při operačních zákrocích. Nyní jsou už dostupné každému.

Materiál je netkaná textilie, která neobsahuje ani skelná vlákna, ani latex. Je měkká a do jisté míry odpuzuje vodu, aby tak rychle nenavlhla. Pokud jsou obalované gumičky za uši moc dlouhé, tak je zkrátíte zauzlováním. Barva odpovídá obrázku.

Správné používání roušky 

  • Před nasazením roušky si umyjte ruce mýdlem a vodou. Dezinfekci použijte jen pokud se k umytí nemůžete dostat nebo si ji v průběhu nošení potřebujete upravit.
  • Rouška drží pomocí gumiček za ušima. Takže nejdřív za jedno a pak za druhé-dvojitým švem s ukrytým kovovým páskem nahoru na nos.
  • Pak roušku roztáhnete tak, aby zakryla nos i ústa pod bradu
  • Nakonec natvarujete měkký pásek kolem nosu, aby rouška pěkně těsnila a dobře vás chránila před vzdušným znečištěním
  • Jakmile rouška dechem navlhne( cca po 2 hodinách podle podmínek), vyměňte ji za čerstvou.
  • Při sundávání použité roušky se nedotýkejte přední části, aby jste si na ruce nepřenesly nasbíraní mikroorganismy a bakterie.

Správně nasazená rouška

Použité roušky pro likvidaci dávejte do igelitového sáčku nebo uzavřeného koše. Neskladujte si je v kapse ani kabelce, protože hrozí nebezpečí kontaminace.

Rozsah ochrany, kterou roušky poskytují

Jednorázové ochranné roušky slouží hlavně k ochraně okolí před šířením viru od nemocného člověka. Jestliže máte Covid 19 nebo jinou virové onemocnění, jednorázová rouška snižuje riziko šíření infekce do okolí.

V porovnání s respirátorem vás však rouška chrání  před infekcí méně. Většinou nedostatečně těsní kolem obličeje. Na to stačí třeba jen horší oholení. Před onemocněním koronavirem vás neochrání, k tomu je nutný respirátor s třídou aspoň KN95  a lepší.

Jako prevence výrazně pomáhá zachovávat odstup alespoň dva metry, mýt si ruce jak to jde a pracovat na zvýšení vlastní imunity.

Původ: Čínská lidová republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Roušky respirátory rukavice
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: