Dezinfekce do vodních vysavačů 500 ml vzduch

900 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Pomůže vám při rýmě, chřipce nebo angíně. Roztok pro dezinfekci vzduchu přidáváte přímo do vody ve vodních vysavačích, osvěžovačích a čističkách vzduchu. Je nedráždivý a bez zápachu. Praktické velké balení 0,5 litru, s rozprašovačem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správně vyčistit vzduch je první krok

 
  • Do vzduchu plného prachu desinfekci nepřidávejte.Nejdříve nechte běžet vodní vysavač nebo pračku vzduchu s čistou vodou. Tím dráždivé látky, prach a nečistoty zaperte do vody a vyčistíte vzduch. Po cca 10 minutách do vody přidáte desinfekci. Na likvidaci zbylých choroboplodné zárodků, bakterií a spor plísní už stačí mnohem nižší koncentrace desinfekce.
  • Dávejte si pozor na domácí přípravky s chlórem . Chlor ve vyšší koncentraci dokáže poškodit jemné plicní buňky. Zvlášť pro děti je nebezpečný. Některé maminky jsou tak úzkostlivé, že všechno omývají a desinfikují a zlikvidují při tom i "přátelské " bakterie, které nám pomáhají. Doslova s vaničkou vylévají i dítě.
  • Přípravek Hyla pro vzdušnou desinfekci byl vyvinut speciálně pro použití v přístrojích s vodou a separátorem. Je 100 % biologicky odbouratelný produkt na přírodní bázi. Využijete ho při likvidaci roztočů, plísní a bakterií. Při dávkování stačí 5x stříknout do nádoby s vodou přístroje HYLA. (5 ml na 4 litry vody)
  • Můžete si ji také zakoupit v malém balení 90 ml na zkoušku
  •  Bezpečnostní list je ke stažení na příslušné straně HYLA Klubu
 

Doporučená dávka: cca 5x stříkněte do vody v nádobě. Dávka je na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování: Výrobek není určen na vnitřní použití !

 

Další informace najdete v Hyla klubu

Kompletní nabídka Hyla se zbrazí po přihlášení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: