Dezinfekce do vodních vysavačů 500 ml vzduch

Kód: 37120
900 Kč
Skladem (3 ks)

Pomůže vám při rýmě, chřipce nebo angíně. Roztok pro dezinfekci vzduchu přidáváte přímo do vody ve vodních vysavačích, osvěžovačích a čističkách vzduchu. Je nedráždivý a bez zápachu. Praktické velké balení 0,5 litru, s rozprašovačem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Správně vyčistit vzduch je první krok

 
  • Do vzduchu plného prachu desinfekci nepřidávejte.Nejdříve nechte běžet vodní vysavač nebo pračku vzduchu s čistou vodou. Tím dráždivé látky, prach a nečistoty zaperte do vody a vyčistíte vzduch. Po cca 10 minutách do vody přidáte desinfekci. Na likvidaci zbylých choroboplodné zárodků, bakterií a spor plísní už stačí mnohem nižší koncentrace desinfekce.
  • Dávejte si pozor na domácí přípravky s chlórem . Chlor ve vyšší koncentraci dokáže poškodit jemné plicní buňky. Zvlášť pro děti je nebezpečný. Některé maminky jsou tak úzkostlivé, že všechno omývají a desinfikují a zlikvidují při tom i "přátelské " bakterie, které nám pomáhají. Doslova s vaničkou vylévají i dítě.
  • Přípravek Hyla pro vzdušnou desinfekci byl vyvinut speciálně pro použití v přístrojích s vodou a separátorem. Je 100 % biologicky odbouratelný produkt na přírodní bázi. Využijete ho při likvidaci roztočů, plísní a bakterií. Při dávkování stačí 5x stříknout do nádoby s vodou přístroje HYLA. (5 ml na 4 litry vody)
  • Můžete si ji také zakoupit v malém balení 90 ml na zkoušku
  •  Bezpečnostní list je ke stažení na příslušné straně HYLA Klubu
 

Doporučená dávka: cca 5x stříkněte do vody v nádobě. Dávka je na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování: Výrobek není určen na vnitřní použití !

 

Další informace najdete v Hyla klubu

Kompletní nabídka Hyla se zbrazí po přihlášení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.59 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: