Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

BactoDes

BactoDes

je řada enzymatických čističů, které se vyznačují vysokou účinností a šetrností při odstraňování organických znečištění a nežádoucích pachů. Jsou vyrobeny na základě speciální enzymatické technologie, která využívá přírodní enzymy k rozkladu organických látek.

Enzymy

jsou přírodní biologické látky, které mají schopnost katalyzovat (urychlovat) chemické reakce. V případě BactoDesu jsou tyto enzymy schopné efektivně rozkládat organické znečištění, jako jsou tuky, bílkoviny, škroby a další organické látky, které se běžně vyskytují v domácnostech, veřejných prostorech a průmyslových zařízeních.

Na co čističe BactoDes využijete

Používají pro různé účely:

  • jako je čištění koberců
  • textilií a čalouněného nábytku
  • matrací
  • odpadkových košů
  • odpadních jímek a rour a mnoho dalších povrchů a prostředí. 

Klíčové vlastnosti řady BactoDes

Přípravky odstraňují nežádoucí pachy

 Enzymy rozkládají organické molekuly, které způsobují zápach, a tím eliminují zápachové problémy, místo aby je pouze maskovaly parfémem. Výsledkem je svěží a příjemná vůně bez použití silných chemických prostředků.

Přípravky BactoDes jsou šetrné k životnímu prostředí

 Neobsahují agresivní chemické látky, jako jsou chlór, amoniak, formaldehyd nebo fosfáty. Jejich složení je navrženo tak, aby minimalizovalo negativní dopad na přírodu, aniž by se snížila jeho účinnost.

Využití BactoDesu je široké a najde uplatnění jak v domácnostech, tak ve veřejných institucích, jako jsou školy, nemocnice, kanceláře, restaurace a další.

Je oblíbeným řešením pro ty, kteří hledají účinný a ekologicky šetrný čistič, který dokáže efektivně zvládnout organické znečištění a odstranit nežádoucí pachy. BactoDes se snadno používá a je dostupný ve formě koncentrovaného roztoku nebo spreje, což umožňuje jeho aplikaci na různé povrchy a materiály.

 
 

 

Při použití BactoDesu se doporučuje postupovat podle konkrétních instrukcí a doporučení výrobce, které jsou uvedeny na obalu. Obecně platí, že enzymatický čistič se nanáší na povrch nebo znečištění a nechává se působit nějakou dobu, aby enzymy mohly účinně rozkládat organickou látku. Poté se povrch omyje nebo vyčistí, aby se odstranily rozložené zbytky.

BactoDes je nejen účinným čističem, ale také prevenci. Jeho pravidelné používání pomáhá udržovat čistotu a hygienu ve vašem domově nebo prostoru. Rozkládá organická znečištění na molekulární úroveň, což zabraňuje hromadění bakterií, plísní a nežádoucích pachů.

Je důležité si uvědomit, že i když je BactoDes šetrný k životnímu prostředí, je stále důležité dodržovat pokyny a zacházet s ním odpovědně. Ujistěte se, že nedochází k přímému kontaktu s kůží, očima nebo ústy, a uchovávejte ho mimo dosah dětí.