Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

enzymatický čistič

Enzymatický nčistič na kočičí a psí moč etiketaEnzymatický čistič odstraňuje zápach moči, kocouřího značkování i skvrny od exkrementů a zvratků na koberci

Enzymatické čističe se objevily už kolem roku 1940. Jejich princip je v obsahu speciálních druhů bakterií, které při styku s určitou látkou začnou produkovat enzymy, které tuto látku rozloží. Bakterie se tak mohou množit jen po tu dobu, kdy je přítomná látka, kterou se živí. 

Používají se v neutralizérech zápachů v nemocnicích, domovech důchodců, zvířecích útulcích, školních kuchyních ,prostě všude tam, kde vzniká organický odpad. Je potřeba je aplikovat přímo na fleky nebo skvrny. 

Jedním z nejlepších enzymatických čističů na skvrny od moči a exkrementů je BactoDes ANIMAL, který pracuje přesně na tomto základu a zvládá vyčistit i staré fleky. Neobsahuje žádné detergenty ,

Detergenty v enzymatických čističích často narušují činnost bakterií a nechávají v místnosti zbytky fosfátů a chemických činidel. Ty mohou způsobovat alergie nebo jiné zdravotní potíže. Přečtěte si vždy složení.

Na odstranění lidské moči, potu, zbytků výkalů i zvratků je určený přípravek BactoDes Special. Vyzkoušejte si ho.