Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

enzymatický čistič

Odstraňovač zápachu a skvrn z moči psů a koček Capsül NeutralizorEnzymatický čistič odstraňuje zápach moči, kocouřího značkování i skvrny od exkrementů a zvratků na koberci

Enzymatické čističe se objevily už kolem roku 1940. Jejich princip je v obsahu speciálních druhů bakterií, které při styku s určitou látkou začnou produkovat enzymy, které tuto látku rozloží. Bakterie se tak mohou množit jen po tu dobu, kdy je přítomná látka, kterou se živí. 

Používají se v neutralizérech zápachů v nemocnicích, domovech důchodců, zvířecích útulcích, školních kuchyních ,prostě všude tam, kde vzniká organický odpad. Je potřeba je aplikovat přímo na fleky nebo skvrny. 

Jedním z nejlepších enzymatických čističů na skvrny od moči a exkrementů je Capsül Neutralizor, který pracuje přesně na tomto základu a zvládá vyčistit i staré fleky. Neobsahuje žádné detergenty ,

Detergenty v enzymatických čističích často narušují činnost bakterií a nechávají v místnosti zbytky fosfátů a chemických činidel. Ty mohou způsobovat alergie nebo jiné zdravotní potíže. Přečtěte si vždy složení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení