Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Hřeben na psy

Ideální hřeben na psy splňuje několik kritérií

  • Bezpečnost. Hroty a zuby musí být zaoblené, aby psa nezranily. Pokud se jedná o kartáč typu furminátor nebo foolee one, je důležitá krytka zubů. Stačí, aby vám spadl na zem a bez krytu se zuby mohou ohnout nebo vylomit. Pak by jste při vyčesávání psa škrábali.
  • Schopnost projít až na kůži. Při vyčesávání hřebenem psí srst načechráváte, provzdušňujete a odstraňujete odumřelé chlupy. Zuby hřebenu proto musí lehce proniknout vrchní vrstvou srsti a zachytit volné chlupy podsady. Nesmí nijak poškozovat zdravou a rostoucí srst. Jednou z možností jsou hřebeny Foole Easee z plastového kompozitu. 
  • Ergonomický tvar rukojeti. Hřeben je pro psa, ale pracovat s ním budete vy. Rukojeť psího hřebenu vám musí sednout do ruky. Zkontrolujte, aby neměla žádné ostré hrany ani výčnělky a nesmekala se.
  • Jednoduchá údržba. Psí srst je mastná, navíc z kožichu budete vyčesávat prach a nečistoty. Materiál hřebenu musí snést minimálně umytí teplou vodou se saponátem.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení