Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

nejlepší vysavač na psí chlupy

Nejlepší vysavač na psí chlupy

nejlepsi-vysavac-na-psi-chlupy-hyla-pes_optimizedzačnete hledat hned jak si pořídíte štěně. Nejpozději když zjistíte, že smeták není řešení. Samotný vysavač musí splňovat následující kriteria:

  1. Minimální náklady na údržbu - musí být omyvatelný a to i zevnitř. Maz ze psích chlupů se dostane všude a nechcete vysavač za 2 měsíce vyhodit, protože smrdí.
  2. Musí vysát "celého psa". V době línání očekávejte opravdu velký objem chlupů. Pokud je malý sáček nebo kapacita filtrů, máte smůlu. I když ho vyčešete venku, stejně z něj budou chlupy lítat a je dobré být připraven.
  3. Příslušenství s rotačním kartáčem je nutné pro vytahání krátkých chlupů zapíchaných do koberce, sedačky a oblečení. Nebo se připravte na neustálé nákupy lepicích pásek.
  4. Ideální je vytírání vysavačem na mokro. Když sbíráte slinty kolem misky s vodou nebo jeho čůrky do mopu, tak budete mít velkou spotřebu mopů a špinavou podlahu. Vysavač napustí na podlahu čistou vodu a odsaje špínu.
  5. Musíte  s ním chlupy vždy vysát. Nemáte na programu celodenní úklid a servis vysavače jen proto, že došel sáček, ucpala se hadice nebo jsou ucpané filtry. 

Od roku 1994 splňuje tyto kriteria vodní vysavač s rotačním samočistícím separátorem Hyla. Máte dokonce možnost si ji vyzkoušet zdarma a ohlasy jsou vynikající.