Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

nejlepší vysavač na psí chlupy

Nejlepší vysavač na psí chlupy

začnete hledat hned jak si pořídíte štěně. Nejpozději když zjistíte, že smeták není řešení. Samotný vysavač musí splňovat následující kriteria:

  1. Minimální náklady na údržbu - musí být omyvatelný a to i zevnitř. Maz ze psích chlupů se dostane všude a nechcete vysavač za 2 měsíce vyhodit, protože smrdí.
  2. Musí vysát "celého psa". V době línání očekávejte opravdu velký objem chlupů. Pokud je malý sáček nebo kapacita filtrů, máte smůlu. I když ho vyčešete venku, stejně z něj budou chlupy lítat a je dobré být připraven.
  3. Příslušenství s rotačním kartáčem je nutné pro vytahání krátkých chlupů zapíchaných do koberce, sedačky a oblečení. Nebo se připravte na neustálé nákupy lepicích pásek.
  4. Ideální je vytírání vysavačem na mokro. Když sbíráte slinty kolem misky s vodou nebo jeho čůrky do mopu, tak budete mít velkou spotřebu mopů a špinavou podlahu. Vysavač napustí na podlahu čistou vodu a odsaje špínu.
  5. Musíte  s ním chlupy vždy vysát. Nemáte na programu celodenní úklid a servis vysavače jen proto, že došel sáček, ucpala se hadice nebo jsou ucpané filtry. 

Nejlepší vysavač na psí chlupy HylaOd roku 1994 splňuje tyto kriteria vodní vysavač s rotačním samočistícím separátorem Hyla. Máte dokonce možnost si ji vyzkoušet zdarma a ohlasy jsou vynikající.