Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Odstranění moči ze zdi

Moč na zeď načůrá zvíře nebo člověk. Kočky a psi zeď značkují kvůli komunikaci s ostatními zvířaty. V podstatě taková plakátovací plocha. Člověk si většinou jen uleví, když už to nemůže vydržet. 

Problém je ale stejný - moč je zdi nasáklá a dá se jen těžko vymýt. Tedy pokud nechcete osekat omítku. Ale zkušenosti ze starých chlévů ukazují, že se moč dokáže nasáknout až do cihel a malty mezi nimi. Protože moč obsahuje velké množství močoviny, bílkovin a dalších látek, páchne i po uschnutí. Příčinou jsou bakterie, které napadají jednotlivé složky a rozkládají je.

Pomohou vám enzymatické roztoky, kde vybrané druhy pomocí enzymů rozštěpí jednotlivé složky moči až na prvočinitele, které nepáchnou. Ze´d opakovaně postříkejte aplikátorem a udržujte ji vlhkou, aby měl roztok čas se zasáknout do omítky. Stačí místo přikrýt folií. Podle stáří a množství moči ve zdi by mělo být do jednoho dne hotovo. Ze´d pak omyjte čistou vodou. Enzymatický čistič jako Capsül neutralizor slouží i jako prevence. Nástřik stačí jednou týdně opakovat, aby na zdi a ve zdi nezůstala ani stopa po moči. Pak už zvířata nemají důvod ke značkování. U lidí vám to zaručit nemůžeme.

Stejný postup můžete uplatnit i na kolech od auta, keřích a stromech nebo místech, které nechcete mít parfémované.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení