Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Uplatnění doživotní záruky kartáče FooLee Easee

Váš kartáč FoOlee Easee ® má doživotní záruku! Záruka se vztahuje na celý kartáč FoOlee Easee (rukojeť a hlavici) mimo výměnných hřebenů. Uschovejte si prodejní doklad, bez originální účtenky nelze záruku uplatnit.

 

Způsoby uplatnění záruky na kartáč Foolee:

Záruku uplatňujete do 2 let ode dne koupě 

  1. V kamenném obchodě. Přineste Váš kartáč společně s odpovídající účtenkou zpět do obchodu, kde jste jej zakoupili. Na základě výsledku kontroly výrobcem SAV Foolee vám distributor může vydat nový kartáč.
  2. Přihlaste se online na www.foolee.eu v sekci „support“. Zaregistrujte svou žádost vyplněním formuláře. Zde uvedete své jméno, adresu, telefon a důvod vrácení kartáče na adresu prodejce, kterou vám poskytne FoOlee specialista. Na základě toho vás budeme kontaktovat pro zorganizování diagnostiky a vrácení zboží s odpovídající účtenkou.

 Po obdržení Vašeho Foolee Easee ® naši technici zhodnotí stav zaslaného kartáče. Pokud je Váš požadavek oprávněný, pošleme Vám rukojeť nebo náhradní hlavici společně s vrácením peněz za poštovné (v rámci aktuálně platných přepravních poplatků).

 Záruku uplatňujete po dvou letech ode dne koupě

Záruka také platí a postup je stejný. Pouze náklady na dopravu vráceného zboží jsou hrazeny kupujícím/ zákazníkem.

Na co se záruka u kartáče Foolee nevztahuje :

 Záruka se nevztahuje na drobné škrábance nebo barevné změny vzniklé působením tepla, případně poškození vzniklá přepravou zboží. Záruka je nepřenosná, platí pouze pro prvního kupujícího (intuitu personae).

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení