Uplatnění doživotní záruky kartáče FooLee Easee

Váš kartáč FoOlee Easee ® má doživotní záruku! Záruka se vztahuje na celý kartáč FoOlee Easee (rukojeť a hlavici) mimo výměnných hřebenů. Uschovejte si prodejní doklad, bez originální účtenky nelze záruku uplatnit.

 

Způsoby uplatnění záruky na kartáč Foolee:

Záruku uplatňujete do 2 let ode dne koupě 

  1. V kamenném obchodě. Přineste Váš kartáč společně s odpovídající účtenkou zpět do obchodu, kde jste jej zakoupili. Na základě výsledku kontroly výrobcem SAV Foolee vám distributor může vydat nový kartáč.
  2. Přihlaste se online na www.foolee.eu v sekci „support“. Zaregistrujte svou žádost vyplněním formuláře. Zde uvedete své jméno, adresu, telefon a důvod vrácení kartáče na adresu prodejce, kterou vám poskytne FoOlee specialista. Na základě toho vás budeme kontaktovat pro zorganizování diagnostiky a vrácení zboží s odpovídající účtenkou.

 Po obdržení Vašeho Foolee Easee ® naši technici zhodnotí stav zaslaného kartáče. Pokud je Váš požadavek oprávněný, pošleme Vám rukojeť nebo náhradní hlavici společně s vrácením peněz za poštovné (v rámci aktuálně platných přepravních poplatků).

 Záruku uplatňujete po dvou letech ode dne koupě

Záruka také platí a postup je stejný. Pouze náklady na dopravu vráceného zboží jsou hrazeny kupujícím/ zákazníkem.

Na co se záruka u kartáče Foolee nevztahuje :

 Záruka se nevztahuje na drobné škrábance nebo barevné změny vzniklé působením tepla, případně poškození vzniklá přepravou zboží. Záruka je nepřenosná, platí pouze pro prvního kupujícího (intuitu personae).