Fialka vůně do vodních vysavačů

250 Kč 28 Kč / 10 ml
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

Vůně fialkaVelice oblíbená vůně fialky do vodních vysavačů a vodních difuzorů

Oživte váš domov něžnou vůní fialky s jemnými podtóny frézie. Každý nádech přináší do vašeho domova svěžest květinové zahrady, která rozjásá vaše smysly a tvoří neodolatelnou atmosféru pohody.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml) vám zajistí, že vůně nevyprchá a vydrží vám dlouho.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vstupte do světa květinového ráje s naší jedinečnou vůní fialky 

Fialka vůně do vodního vysavače difuzoruProměňte váš domov v oázu klidu a příjemné relaxace. Každý nádech této oblíbené kombinace květin vás pohltí do atmosféry plné něhy, kde se svěžest fialky harmonicky snoubí s jemnými podtóny osvěžující frézie.

Náš vonný zážitek není pouze o vůni, ale o vytváření prostoru, kde se ženy mohou cítit inspirovány a naplněny pozitivní energií. Vůně fialky a frézie tvoří symbiózu elegance a jedinečného květinového tónu, který zjemňuje a osvěžuje váš každodenní život.

Vůně Fialka není jen aromatickým zážitkem

  • ale i prostředkem, jak povznést náladu
  • poskytne vám prostor pro odpočinek a obnovu
  • prohloubíte svou vnitřní harmonii s každým nádechem, kdy se vůně fialky a frézie stane vášnivým průvodcem do světa květinové krásy.

Doporučená dávka vonné esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování : výrobek není určen na vnitřní použití !

Složení

Violet Fragrance 271201 (obsahuje: Citronellol, Linalool, Linalyl Acetate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes), etylakohol

Klasifikace Podle Směrnice 1999/45 / Es, EUH208, Contains Delta-Damascone, Ethyl Linalool, Eugenol, Geranyl Acetate, Heliotropine, Pentadecalactone. 

 

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu Čistá pohoda

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

Při použití v vodních vysavačích Hyla, Vodník, Bissell,Rainbow , Liv aqua filter, Vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry. Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Čistá pohoda s.r.o. se zaměřuje na vytvoření harmonického, zdravého a čistého domova

Logo Čistá pohoda celé_clipped_rev_2kde žijí lidé společně se psy, kočkami a jinými zvířaty. Proto si u nás můžete pořídit špičkové vodní vysavače Hyla, které slouží nejen k úklidu chlupů, ale i praní vzduchu.

Pořídíte celou škálu nejlepších kartáčů a hřebenů na psy, kočky a jiná zvířata. Můžete je připojit k Hyle přes odsávaný nástavec, takže vás chlupy a srst přestanou trápit.

Vyberte si z řady šamponů, které řeší problém s línáním nebo zápachem starých zvířat. Regenerují srst a dávají vám možnost něžně pečovat o vaše miláčky, kteří vám lásku mohou vracet.