Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Vůně do žehličky. Užijte si obyčejné žehlení přidáním špetky luxusu!

Nechte proniknout vůni každým vláknem svého prádla ! S vůní do žehličky přeměňte běžné žehlení na rituál smyslnosti a svěžesti. Vaše prádlo si to zaslouží. Aby tento zážitek byl co nejpříjemnější, přinášíme vám několik užitečných rad:vůne-do-zehlicky-zena

  1. Vyberte si svou oblíbenou vůni: Pro začátek si na Čisté pohodě vyberte vůni, která vám nejvíce vyhovuje a přináší vám radost. Můžete zkombinovat různé vůně podle nálady nebo ročního období.

  2. Používejte kvalitní vůně: Investujte do kvalitních vůní, které nejenom provoní vaše prádlo, ale také zanechají příjemnou vůni po úklidu ve vašem domě na dlouhou dobu.

  3. Správné použití vůní: Přidejte několik kapek vůně do žehličky , abyste zajistily rovnoměrné rozptýlení vůně po celém prádle.

  4. Opatrně s olejovými vůněmi: Vyhněte se použití vůní na bázi oleje, které by mohly zanechat skvrny na vašem prádle. Raději volte vodní bázi.

  5. Vychutnejte si každý okamžik: Nechte se unášet vůněmi a užívejte si každý moment žehlení jako svůj vlastní relaxační rituál.

Sledujte, jak se váš domov proměňuje v oázu smyslnosti a svěžesti díky vůním do žehličky z Čisté pohody. Vaše prádlo si to zaslouží a vy si zasloužíte ten nejlepší zážitek z každodenních domácích povinností! 🌸

Tekuté vůně Čistá pohoda

vune-do-vodnich-vysavacu-cista-pohodamají speciální složení. Většina prodávaných vůní v květinářstvích, ezoterických obchodech nebo řetězcích je rozpuštěná v oleji. Pokud se jimi chcete masírovat, je to v pořádku. Stejně tak pro použití do aroma lamp nebo difuzorů. Když ale nalijete olejovou esenci do studené vody v nádobě žehličky, budete mít jen mastné košile a žehličku vyhodíte..

Pro vodní osvěžovače, vodní čističe, parní čističe a žehličky nejsou olejové vůně vhodné. Ani do vířivky, protože na olejovém filmu můžete lehce uklouznout a zranit se.

Řešením jsou vůně s alkoholem. Poznámka: nedají se pít !

Během let jsme pro vás  vyzkoušeli optimální složení vůní a vonných esencí, které :

  • krásně a rychle provoní váš domov
  • pomohou vám dobře dýchat při chřipkách a angínách
  • nenechávají mastné skvrny 
  • dlouho vydrží

Vyberte si ze široké nabídky vůní v Čisté pohodě. Všechny jsou ve velkém balení 90 ml a za velmi výhodnou cenu. Pro větší přehled jsme je rozdělili do několika kategorií.

Podívejme se na účinky jednotlivých vůní z nabídky Čisté pohody:

Fialka vůně do vodního vysavače difuzoruZdravotní vůně: Eukalyptus, borovice, tea tree, máta a citron nejenže oživí vaše prádlo, ale také pomohou lépe dýchat. S dezinfekčními účinky jsou ideální při respiračních onemocněních.

Uklidňující vůně: Levandule, meduňka, rozmarýn, vanilka a skořice vytvářejí atmosféru klidu a pohody. Tyto vůně jsou ideální pro relaxaci a pomáhají usnout i hyperaktivním dětem-přidejte jim uklidňující vůni do povlečení :-)

Citrusové vůně: Citron, pomeranč, grep, a také jemná citronová tráva a bergamot přinášejí do domova svěžest a čistotu. Osvežují prostředí a připomínají příjemné chvíle z přírody.

Vůně české krajiny: Mateřídouška, muškátová vůně gerania a nově i vůně lípy nás přenášejí do naší krásné české krajiny. Tyto vůně jsou ideální pro spojení s přírodou a připomenutí si dětství.

Sladké sexy vůně: Vanilková vůně, růže, třešeň a skořice pomáhají vytvořit večerní atmosféru plnou romantiky. Tyto vůně jsou již dlouho považovány za afrodisiaka.

Přidáním pár kapek vůně se váš domov promění v oázu svěžesti díky vůním do žehličky z Čisté pohody. Zasloužíte si ten nejlepší zážitek z každodenních domácích povinností! 🌸

zehleni-vune-do zehlicky-hospodyne

 Vůni z Čisté pohody můžete přidat i přímo do sušičky