Vůně do parního mopu

Přidání vůně do parního mopu je skvělý způsob, jak zlepšit úklid a atmosféru domova. Nejenže mu dodá příjemnou vůni. Vůně může být dezinfekční a pomůže vám zbavit se bakterií a virů. Vyberte si vůni, která se vám líbí  a dejte parnímu mopu šanci vylepšit vaši domácnost a vaši náladu!

Eukalypt vůně do vodních vysavačů a osvěžovačů hyla, rainbow a vivensoJak vybrat správnou vůni pro váš parní mop?

Při výběru vůně do parního mopu vezměte v úvahu několik faktorů:

  1. Můžete si vybrat vůni, která vám připomíná vaše oblíbené místo nebo situaci. Pokud máte rádi les, můžete zvolit vůni borovicového lesa. Levandulová vůně může pomoci uklidnit nervy a zlepšit kvalitu spánku, zatímco citrusová vůně může dodat energii a osvěžit prostor.
  2. Vyberte si vůně, které nejsou příliš silné, aby výsledná vůně doma nebyla nepříjemná. 
  3. Zvažte, jestli chcete vůni, která je pouze příjemná, nebo dezinfekční. Pokud máte malé děti nebo domácí zvířata, může být dezinfekční vůně lepší volbou.

Vůně lemongrass do vodních čističek vzduchu a vysavačů hyla, rainbow, vivensoVýhody vůní z Čisté pohody

Vůně jsou na bázi alkoholu, takže mop nezamastí. Můžete je dávat jak přímo do boileru parního mopu, tak i přímo na utěrku, kterou čistíte podlahu.

Máte široký výběr, takže s nimi můžete pracovat podle nálady.

Vůně jsou čisté, tedy pouze vonná silice z dané rostliny a etanol.

V lahvičce máte 90 ml, případně si můžete objednat i půl litru.

Proč do parního mopu přidávat vůni?

Každý milovník čistoty a úklidu ví, jak důležité je mít kvalitní parní mop. Ten dokáže dokonale vyčistit podlahy a zbavit je bakterií a virů. Nicméně, ne každý parní mop voní příjemně. To závisí na používané vodě, stáří mopu a také na tom, jak se o mop staráte.

Občas se stane, že mop zatuchne a přidání vůně po vyčištění stav rozhodně zlepší.

Přidání vůně do parního mopu může být více než jen praktické řešení. Může to být také způsob, jak zlepšit vaši náladu a emoční stav. Vůně má velký vliv na naše pocity a může nám pomoci zrelaxovat nebo zlepšit naši koncentraci.

Dezinfekční vůně.

Aqua fresh desinfekceKromě toho, že vůně do parního mopu dodají vašemu domovu příjemnou vůni, mohou být také dezinfekční. To znamená, že během úklidu dokáží zničit bakterie a viry. Zesilují tedy zdravotní účinek parního mopu. To je obzvláště užitečné v době, kdy jsme vystaveni různým infekcím. Takže, pokud si chcete užít čistoty a příjemné vůně zároveň, můžete zvolit Aqua fresh

Kam u mopu vůni přidat?

Existují dva způsoby, jak použít vůně v parním mopu. Prvním způsobem je přidání vůně přímo do vyvíječe páry - boileru. Vůně se rovnoměrně rozptýlí v celé místnosti, ale může zůstat v mopu i na příště. 

Druhým způsobem je přidání vůně na vytírací mop. Vůni v podstatě rozetřete pouze po podlaze, protože ji nakapete rovnou na utěrku mopu.

Vůně z Čisté pohody jsou tu pro vás i váš mop