Hřeben na kočky a psy Foolee Easee 31, kombinované zuby

355 Kč –18 %
hřeben kombinovaný na vyčesávání psů dlouhé a krátké zuby foolee easee 31
355 Kč –18 % 290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Hřeben s kombinovanými zuby 31 zubůHřeben má 31 pevně usazených zubů dlouhých 25 nebo 15 milimetrů. Využijte ho na denní vyčesávání vašeho pejska nebo kočky.. 

Hřebeny jsou vyráběné z houževnaté umělé hmoty, která se velmi dobře udržuje. Ergonomická tvar rukojeti vám vklouzne do dlaně a urychlí vyčesání. Tvar hřebenu je zaoblený a tak rozčešete i hůře přístupné partie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeben s kombinovanými zuby na pročesávání srsti

Pes a kůň vyčesávaný hřebeny foolee easeemůžete jako všechny hřebeny FooLee Easee z obchodu Čistá pohoda používat na psy, kočky, králíky nebo dlouhosrstá morčata . Vždy je mnohem lepší pravidelně vyčesávat než stříhat a to dokonce v horkém období. Správně udržovaný kožich tvoří izolační vrstvu nejen proti chladu, ale i proti horku.

I malé psy vyčesávejte pravidelně, klidně každý den. Začněte už od štěněte, aby si pejsek zvykl. Důležitá je  pohodová atmosféra bez stresu. Pak si péči o srst užijete oba a váš vztah se výrazně prohloubí.

Budete mít také lepší kontrolu zdravotního stavu vašeho psa, protože různé nemoci se velmi často jako první projeví právě na srsti. Stejně tak lépe odhalíte různá zranění, kousance nebo nástup parazitů.

Srst je pak bohatá a lesklá. Pro kompletní vyčesání si vyberte i několik dalších hřebenů s různou délkou a hustotou zubů. Všechny lehce přehodíte do jedné rukojeti. Podívejte se na video, jak je to jednoduché.

Další tvary hřebenů Foolee, které se vám mohou hodit 

Hřeben s dlouhými zuby foolee easyHřeben střední 38 zubůVšiváček na jemný prach a parazity 70 zubů

Údržba hřebenu

Hřeben lehce nacvaknete na jakoukoli rukojeť Foolee Easee. Ideální je kombinace vyčesávacího kartáče podle velikosti zvířete. V případě, že žádný nemáte , si vyberte barvu rukojeti jakou chcete. Po ukončení práce obojí umyjte teplou vodou.

Tělo kartáče a rukojeť jsou vyrobeny z houževnatého plastu a velmi dobře se drží v ruce. Díky protáhlému tvaru pohodlně sáhnete do méně přístupných míst a protože je hezky zaoblený, nemůžete vašeho mazlíka rýpnout nebo jinak poranit.

Zuby jsou nerezové, po práci je můžete také umýt teplou vodou. Kartáč nedávejte do myčky ani na jeho mytí nepoužívejte agresivní chemické čistidla, louhy nebo kyseliny.

Bezpečnost především. Vyčesávání nikdy nebylo  jednodušší. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče a hřebeny na psy
Záruka: 2 roky
Druhy zvířat pro vyčesávání: Určeno pro psy, kočky, fretky, králíky, morčata

Jednoduchá výměna hřebenů a kartáčů Foolee Easee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: