Hřeben na psy Foolee Easee 38, středně dlouhé zuby

355 Kč –18 %
hřeben se středně dlouhými zuby na vyčesávání dlouhosrstých psů foolee easee 38
355 Kč –18 % 290 Kč
Skladem (> 5 ks)

Zlatý retrívr vyčesávaný hřebeny foolee easeeHřeben má 38 pevně usazených zubů dlouhých 25 milimetrů.. Můžete s ním denně vyčesávat jemnou dlouhou srst border kolií, retrívrů, lvíčků, maltézáků nebo špiců.

Hřebeny jsou vyráběné z houževnaté umělé hmoty, která se velmi dobře udržuje. Ergonomická tvar rukojeti vám vklouzne do dlaně a urychlí vyčesání. Tvar hřebenu je zaoblený a tak rozčešete i hůře přístupné partie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeben se středně dlouhými zuby na vyčesávání srsti

Šťastný středně velý pes vyčesávaný kartáčem FooLee Easeevyužijete i na dlouhosrstá plemena . Vždy je mnohem lepší pravidelně vyčesávat než stříhat a to dokonce v horkém období. Správně udržovaný kožich tvoří izolační vrstvu nejen proti chladu, ale i proti horku.

Dlouhosrstá plemena vyčesávejte pravidelně, klidně každý den. Začněte už od štěněte, aby si pejsek zvykl. Důležitá je  pohodová atmosféra bez stresu.Pak si péči o srst užijete oba a váš vztah se výrazně prohloubí.

Budete mít také lepší kontrolou zdravotního stav vašeho psa, protože různé nemoci se velmi často jako první projeví právě na srsti. Stejně tak lépe odhalíte různá zranění, kousance nebo nástup parazitů.

Zuby kartáče krásně vyčešou nečistoty i lopuchy po procházce. Srst je pak bohatá a lesklá. Pro kompletní vyčesání si vyberte i několik dalších hřebenů s různou délkou a hustotou zubů. Všechny lehce přehodíte do jedné rukojeti. Podívejte se na video, jak je to rychlé.  

Hřeben s kombinovanými zuby 31 zubůVšiváček na jemný prach a parazity 70 zubůHřeben s dlouhými zuby foolee easy

Údržba hřebenu

Hřeben lehce nacvaknete na jakoukoli rukojeť Foolee Easee. Ideální je kombinace vyčesávacího kartáče podle velikosti zvířete. V případě, že žádný nemáte , si vyberte barvu rukojeti jakou chcete. Po ukončení práce obojí umyjte teplou vodou.

Tělo kartáče a rukojeť jsou vyrobeny z houževnatého plastu a velmi dobře se drží v ruce. Díky protáhlému tvaru pohodlně sáhnete do méně přístupných míst a protože je hezky zaoblený, nemůžete vašeho mazlíka rýpnout nebo jinak poranit.

Zuby jsou nerezové, po práci je můžete také umýt teplou vodou. Kartáč nedávejte do myčky ani na jeho mytí nepoužívejte agresivní chemické čistidla, louhy nebo kyseliny.

Bezpečnost především. Vyčesávání nikdy nebylo  jednodušší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče a hřebeny na psy
Záruka: 2 roky

Jednoduchá výměna hřebenů a kartáčů Foolee Easee

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: