Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Jak nejlépe vysajete kočičí chlupy ?

Nejlepší vysavač na chlupy z kočky

vysaje chlupy z oblečení a také z koberce. Kdykoli to potřebujete. Dokáže stejně dobře dobře udržet čistou plovoucí podlahu, lino nebo vinyl. Na výběr máte několik renomovaných firem nabízející vysavače speciálně na kočičí chlupy. Většinou stojí od 5.000,- Kč do 35.000,- Kč.

Vysavač a paníBohužel mají společné dvě věci:  

  1.  Snižující se účinnost vysávání. Sáčkové nebo bezsáčkové vysavače s filtry mají omezenou kapacitu. Kočky kvůli tomu pouštět chlupy nepřestanou. Jakmile se na stěně sáčku nebo filtru vytvoří silnější vrstva chlupů,  dojde k omezení proudu vzduchu a  vysavač přestává vysávat a uklízet. Připravte si proto na každé vysávání nový sáček. Stejným způsobem se ale ucpávají filtry chránící motor a výstupní hepa filtr, případně uhlíkový filtr proti smradu.Takže celková schopnost vysavače uklízet rychle klesá. Použitý pytlík musíte stejně vyhodit, protože starší kočičí chlupy mají specifický pach a při příštím úklidu už vysavač smrdí. 
  2. Vysokou finanční náročnost úklidu. Všechny testy a zkoušky, které na jednotlivé typy vysavačů najdete na internetu, se dělají na nových vysavačích s novými sáčky a novými filtry. Ukazují tedy  účinnost vysávání pouze za těchto předpokladů. V reálu ale nikdo na každé vysávání nepoužije novou sadu sáček - filtr před motorem-filtr za motorem. To by byla ekonomická sebevražda.

Vodní vysavač se samočistícím separátorem

se cenově pohybuje na horní hranici, ale nemá žádné výše uvedené omezení. Kočičí chlupy separuje - odděluje z proudu vzduchu. Rotační separátor se otáčí 25000 otáček za minutu a odráží kočičí chlupy, prach  a nečistoty do vody. S ní je prostě vylijete.Do vody můžete přidat trochu mýdla kvůli mastnotě na kočičích chlupech.

Proč si pořídit vysavač Hyla:Holčička s kočkou

  1. Nádoba je u Hyly je úplně hladká a jednoduchá, takže se v ní nedrží špína.  
  2. S jedním vysavačem vysáváte na sucho i vytíráte
  3. Hadice a další příslušenství je omyvatelné, nehrozí zápach
  4. Značka je na trhu už od roku 1994 a servis funguje bezchybně.
  5. S Hylou uklízíte stále stejně dobře, ať je nová, za 5 let, za 10 let, za 20 let. Nemá se v ní co ucpat.

K Hyle můžete připojit  odsávaný nástavec na chlupy Foolee Air. Výhodou vyšší řady vysavačů hyla je dálkové ovládání. Stačí delší hadice, vysavač je ve vedlejší místnosti a vy svoji kočku v klidu vyčesáváte a odsáváte zároveň. Výsledkem je  snížení množství chlupů v domácnosti o 80 %. 

Zavolejte na bezplatnou linku 800 100 053 a domluvte si termín vyzkoušení Hyly

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení