Jak nejlépe vysajete kočičí chlupy ?

Nejlepší vysavač na chlupy z kočky

vysaje chlupy z oblečení a také z koberce. Kdykoli to potřebujete. Dokáže stejně dobře dobře udržet čistou plovoucí podlahu, lino nebo vinyl. Na výběr máte několik renomovaných firem nabízející vysavače speciálně na kočičí chlupy. Většinou stojí od 5.000,- Kč do 35.000,- Kč.

Vysavač a paníBohužel mají společné dvě věci:  

  1.  Snižující se účinnost vysávání. Sáčkové nebo bezsáčkové vysavače s filtry mají omezenou kapacitu. Jakmile se na stěně sáčku nebo filtru vytvoří silnější vrstva chlupů,  dojde k omezení proudu vzduchu a  vysavač přestává vysávat a uklízet. Připravte si proto na každé vysávání nový sáček. Stejným způsobem se ale ucpávají filtry chránící motor a výstupní hepa filtr, případně uhlíkový filtr proti smradu. Takže celková schopnost vysavače uklízet rychle klesá. Použitý pytlík musíte stejně vyhodit, protože starší kočičí chlupy mají specifický pach a při příštím úklidu už vysavač smrdí. 
  2. Vysokou finanční náročnost úklidu. Všechny testy a zkoušky, které na jednotlivé typy vysavačů najdete na internetu, se dělají na nových vysavačích s novými sáčky a novými filtry. Ukazují tedy  účinnost vysávání pouze za těchto předpokladů. V reálu ale nikdo na každé vysávání nepoužije novou sadu sáček - filtr před motorem-filtr za motorem. To by byla ekonomická sebevražda.

Vodní vysavač se samočistícím separátorem

se cenově pohybuje na horní hranici, ale nemá žádné výše uvedené omezení. Kočičí chlupy separuje - odděluje z proudu vzduchu. Rotační separátor se otáčí 25000 otáček za minutu a odráží kočičí chlupy, prach  a nečistoty do vody. S ní je prostě vylijete. Do vody můžete přidat trochu mýdla kvůli mastnotě na kočičích chlupech.

Proč si pořídit vysavač Hyla:

  1. Nádoba je u Hyly je úplně hladká a jednoduchá, takže se v ní nedrží špína.  bila-norska-lesni-kocka-vysavac-hyla
  2. S jedním vysavačem vysáváte na sucho i vytíráte
  3. Hadice a další příslušenství je omyvatelné, nehrozí zápach
  4. Značka je na trhu už od roku 1994 a servis funguje bezchybně.
  5. S Hylou uklízíte stále stejně dobře, ať je nová, za 5 let, za 10 let, za 20 let. Nemá se v ní co ucpat.

K Hyle můžete připojit  odsávaný nástavec na chlupy Foolee Air. Výhodou vyšší řady vysavačů hyla je dálkové ovládání. Stačí delší hadice, vysavač je ve vedlejší místnosti a vy svoji kočku v klidu vyčesáváte a odsáváte zároveň. Výsledkem je  snížení množství chlupů v domácnosti o 80 %. 

Zavolejte na linku péče o zákazníky 733 738 343  a domluvte si termín vyzkoušení Hyly