Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Vyřešte rychle línání u beacerona. Vykoupání a vyčesání správným šamponem pomůže

Beauceron Chax špatně línal poslední dva roky.

Vypadal neupravené, srst byla matná a ježatá. Vůbec se neleskl a smrděl. Jiné problémy pes neměl, veterinář kontroloval a prověřil anální žlázky i zuby. Měla jsem se smířit, že jde o silné pižmo. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet šampon na podporu výměny srsti Foolee Beauty Deshedding - koupíte ho na https://obchod.cistapohoda.cz/sampony....

Složení šamponu je důležité

Šampon na línání je bez parabenů a obsahuje řeřichu, arniku a cypřišový olej. Líbila se mi i jeho vůně. Po prvním koupání jsem byla zděšená, chlupu plná vana a srst děsivá...ježatá mnohem víc a matná...Podívejte se sami. Rozhodně bych nedoporučovala tímto šamponem koupat těsně před výstavou, pokud vystavujete. Protože se na výstavě hodnotí kvalita srsti a u plemene beauceron je třeba, aby srst byla přilehlá a přirozeně se leskla.

Druhý den mě čekalo překvapení. Srst se uvolnila a za jedno česání se uvolnila většina chlupu. Vystřídala jsme jak kartáč Foolee One, který je vhodný právě při línání na velký objem chlupů, tak i Foolee easee na hlubší vyčesání uvolněné srsti. Výsledek vidíte - vyčesané srsti je na ještě jednoho psa. Oba máte k dispozici na eshopu https://obchod.cistapohoda.cz/kartace..., doporučuji prostřední velikost.

Když dodržíte postup, zbavíte psa vylínalé srsti rychle a elegantně

Za týden jsem celý proces zopakovala, šampon jsem již ředila podle doporučení. Ředíte 1:10, takže vlastně máte 5 litrů šamponu v malé lahvičce. Při koupání a druhý den při česání se ze srsti uvolnila další část chlupu a srst byla již přilehlá jsi a lesklejší.

Za dvě koupání a česání to téměř vypadá, že je proces línání zvládnutý. Nejvíc jsem ocenila fakt, ze pes ještě čtvrtý den po vykoupání voní šamponem. Třetí koupání zrealizují za týden a předpokládám, že již všechny odumřelé chlupy se uvolní a srst uzavře ????. A můžeme se vystavovat !

Na celý postup se podívejte na videu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení