Aqua Fresh antibakteriální vůně do vodních vysavačů

800 Kč 800 Kč / 1 ks
Skladem (> 5 ks)

Bakterie hubená antibakteriálním přípravkem Aqua freshNechcete, aby se ve vašem vodním vysavači, osvěžovači vzduchu nebo stále vlhkém mopu množily bakterie a smrděl vám zatuchlinou ? V případě potřeby můžete použít pro výrobu domácí dezinfekce na ruce.

Použijte Aqua Fresh. Tímto antibakteriálním přírodním přípravkem eliminujete bakterie ve vlhkém prostředí a zápach.

Testovaná antibakteriální účinnost 99.999%.  Obsah 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Používejte Aqua Fresh ve vodních vysavačích preventivně

V posledních letech se neuvěřitelně rozšířili vysavače , které pracují na principu vodního filtru. Tímto způsobem ve vodě zachytávají nejenom prach, ale i bakterie, plísně a organické zbytky. Ty se potom uvnitř  některých typů vysavačů rozkládají. Při úklidu pak smrdí zatuchlinou a vyfukují do vzduchu namnožené choroboplodné zárodky.

Může se i stát, že zapomenete ve svém vysavači nebo čističce vzduchu špinavou vodu při odjezdu na dovolenou. Po návratu se divíte, co všechno v nádobě vysavače vyrostlo. Právě pro tyto případy byl vyvinut Aqua Fresh. Nádobu vylijete, v rámci možností umyjete a pak do vody přidáte víčku antibakteriálního roztoku. A necháte běžet. Tím vyhubíte prakticky všechno, co by vám ve vysavači mohlo škodit. 

Aqua fresh antibakteriální přípravek do vodních vysavačů a osvěžovačůOdstraníte i cigaretový kouř a kuchyňský zápach

Do svého vodního vysavače nebo osvěžovače přidejte jedno víčko Aqua Fresh a nechte ho cca 10 minut běžet. Protože je jemně parfémovaný, budete mít v kuchyni čistý vzduch bez bakterií s příjemnou vůní.

Antibakteriální přípravek Aqoua Fresh také přidávejte do vody při vytírání různými mopy. Protože je málokdy ukládáte úplně suché, množí se v nich bakterie stejně jako ve špinavé vodě a zatuchají. Některé dámy je mají stále připravené kvůli psům nebo kočkám. Úklid pak bude mnohem hygieničtější. 

 

Vyzkoušejte ho v kombinaci s malým osvěžovačem HYLA AERA  

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k vysavačům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: