foolee beauty

Řada přírodních šamponů pro kočky a psy Foolee Beauty

Šampony Foolee pro psy a kočky jsou přírodní šamponyŠampony jsou bez parabenů a konzervantů s neutrálním Ph. Obsahují různé přírodní oleje a výtažky z bylin. Vyberte si podle toho, co potřebujete u svých miláčků dosáhnout. Chcete aby měli srst krásnou a zářivou ? Nebo chcete urychlit línání? Páchne váš pes ? Nebo máte nové štěňátko nebo koťátko? Vyberte si podle libosti

V šamponu najdete arganový olej pro posílení srsti, kokosový olej, výtažek s Aloe Vera, výtažek ze světlice barvířské a mnohé další. Tak jak to mají rády Pařížanky. Jen to nejlepší je dost dobré.

Díky uzávěru proti kapání se nemusíte obávat , že by vám lahev vyklouzla nebo se šampon rozlil po podlaze. S čím počítejte, že vám vydrží dlouho dlouho dlouho, protože je silně koncentrovaný. Na bočním ukazateli jediným pohledem zjistíte, kolik šamponu vám ještě zbývá.

 

Ingredience pro šampon na kočky Foolee Beauty Deep nourishing & repair hloubková výživa a regenerace srsti koček, koťat a kočkovitých šelem

Šampon na kočky popis složení

Varianta suchá pěna

Pro psy a kočky, které se bojí koupání, je stejná řada šamponů ve formě suché pěny. Stačí ji nanést do kožíšku a vytřít ručníkem. Velmi oblíbené.

Šampon pro psy Foolee Beauty Odor Cotrol s limetkou pro dostranění zápachu suchá pěna