Odstranění zápachu po kočičí moči

Jak odstranit kocouří značky

Kocour si normálně značkuje svoje území venku. Kola u auta, rohy, stromy , kytky. Všude tím říká, že je tady šéf a pokud dámy máte zájem, chvilku počkejte.Když je domácí a ve stresu, tak si svoje území označkuje také. To samé dělají i kastrované kočky, jen v menší míře.

nejlepsi-odstranovac-kocici-a psi-mociZnačkuje močí. Pach čůrků se rozvine až působením bakterií, které rozkládají organickou složku moče. Každý kocour a kočka mají naprosto unikátní pach. Takže před sebou máte dva úkoly. 

  1. Zjistit proč to kočka udělala

    Jestli si označuje svoje území, chce si s vámi něco vyřídit (specialita kocourů, které něčím naštvete), nebo jste začali používat nějaký čistící prostředek, který jeho vůni v bytě přebije. Rozprašovač vůně., difuzer, nový partner.
  2. Odstranit a vyčistit označkované místo tak, aby na něm nezbyla ani stopa zápachu

  3. Smůla je v tom, že zvířata mají mnohem citlivější čich než my. Stačí sebemenší zbytek moč a na místo se vrací. Běžné čisticí prostředky jsou parfémované, takže pach pouze překryjí. Dokonce i když počůrané místo opakovaně propíráte a omýváte silným saponátem, vždy tam něco málo zůstane.

Použijte enzymatický čistič

Bakterie vám pomohou - dokáží odstranit celý problém. Enzymatický čistič obsahuje specializované bakterie, které dokážou pomocí enzymů rozložit i nejmenší částečku organické hmoty z moči. Kocour na tom místě nic nenajde a proto nemá důvod chodit na to určité místo znovu.

Mějte doma čisto s BactoDes Animal