Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

Odstranění zápachu po kočičí moči

Jak odstranit kocouří značky

Kocour si normálně značkuje svoje území venku. Kola u auta, rohy, stromy , kytky. Všude tím říká, že je tady šéf a pokud dámy máte zájem, chvilku počkejte.Když je domácí a ve stresu, tak si svoje území označkuje také. To samé dělají i kastrované kočky, jen v menší míře.

Enzymatický nčistič na kočičí a psí moč etiketaZnačkuje močí. Pach čůrků se rozvine až působením bakterií, které rozkládají organickou složku moče. Každý kocour a kočka mají naprosto unikátní pach. Takže před sebou máte dva úkoly. 

  1. Zjistit proč to kočka udělala

    Jestli si označuje svoje území, chce si s vámi něco vyřídit (specialita kocourů, které něčím naštvete), nebo jste začali používat nějaký čistící prostředek, který jeho vůni v bytě přebije. Rozprašovač vůně., difuzer, nový partner.
  2. Odstranit a vyčistit označkované místo tak, aby na něm nezbyla ani stopa zápachu

  3. Smůla je v tom, že zvířata mají mnohem citlivější čich než my. Stačí sebemenší zbytek moč a na místo se vrací. Běžné čisticí prostředky jsou parfémované, takže pach pouze překryjí. Dokonce i když počůrané místo opakovaně propíráte a omýváte silným saponátem, vždy tam něco málo zůstane.

Použijte enzymatický čistič

Bakterie vám pomohou - dokáží odstranit celý problém. Enzymatický čistič obsahuje specializované bakterie, které dokážou pomocí enzymů rozložit i nejmenší částečku organické hmoty z moči. Kocour na tom místě nic nenajde a proto nemá důvod chodit na to určité místo znovu.

Mějte doma čisto s BactoDes Animal