Odstranění zápachu psí moči

Čerstvá moč nesmrdí

Zajímavé je, že jak u zdravých lidí, tak u zvířat je čerstvá moč v podstatě sterilní. Různé nemoci a infekce se do její vůně také promítají a dokonce se podle ní dají diagnostikovat.

Enzymatický nčistič na kočičí a psí moč etiketaPokud se vám pes někam vyčůrá, řešíte už něco jiného. Čůrky začnou páchnout  až působením bakterií, které rozkládají organickou složku moče. Každý pes naprosto unikátní pach. Takže před sebou máte dva úkoly. 

  1. Zjistit proč to pes udělal. Jestli si označuje svoje území, chce si s vámi něco vyřídit , nebo jste začali používat nějaký čistící prostředek, který jeho vůni v bytě přebije. Problém je i rozprašovač vůně.
  2. Odstranit a vyčistit tak, aby místo nesmrdělo. Smůla je v tom, že zvířata mají mnohem citlivější čich než my. Stačí sebemenší zbytek moči a na místo se vrací. Běžné čisticí prostředky jsou parfémované, takže pach pouze překryjí. Dokonce i když počůrané místo opakovaně propíráte a omýváte silným saponátem, vždy tam něco málo zůstane.

Zapřáhněte bakterie

Ano - to co zápach způsobuje, ho také dokáže odstranit. Enzymatický čistič obsahuje specializované bakterie, které dokážou pomocí enzymů rozložit i nejmenší částečku organické hmoty z moči. Ani pověstný psí čich na tom místě nic nenajde a proto pes nemá důvod chodit na to určité místo znovu.

Mějte doma čisto s BactoDes ANIMAL