Levandule vůně do vodních vysavačů

250 Kč
Skladem (> 5 ks)

Pes a levanduleUklidňující vůně levandule pro celou rodinu včetně pejsků  a kočiček. Dokáže odehnat úzkost, vyčistit stres a navodit pocit relaxace.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pusťte levandulovou sílu Provence k sobě domů

Lidé odjakživa používali levanduli a její silice na zmírnění mentálních, emocionálních a fyzických onemocnění. Můžete ji  použít také jako lehkou dezinfekci při rýmě nebo kašli. Několik kapek esence do vodního osvěžovače vzduchu AERA  vám pomůže:
  • uklidnit rozjitřené nervy a přidat energii
  • osvěží a navodí vnitřní klid
  • uvolnit napětí a stres při dlouhých cestách
  • usnout při nespavosti
Můžete ji zkusit zkombinovat s eukalyptem zlepšení dýchání při chřipkách, angínách a jiných respiračních onemocněních. A ve vířivce je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny. Takže si relax opravdu užijete.Doporučená dávka Hyla esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.Varování: Výrobek není určen na vnitřní použití! 

 

 Levanduli ze záhonu využijete kdykoli

Levandule pro uklidnění a relaxaciLevandule se původně nacházela pouze v oblasti Středozemního moře. Dnes se pěstuje po celém světě. Má utišující a relaxační účinky a je prospěšná v mnoha směrech. Její fialové květy se často používají k přípravě levandulového čaje, který se pije před spaním. Květy můžete namáčet do oleje, který pak používáte k masáži nebo si ho přidáte do horké koupele. Levanduli lze také vysušit a následně ji umístit do pytlíčku pod polštář pro hezčí sny. Levandule získává značnou oblibu a proto je přidávána do koupelových olejů, sprchových gelů či šamponů.

Kousky levandule si můžete přidat i do jídla. Proslulá je levandulová zmrzlina nebo káva.

Na bolesti hlavy:


 Většina bolestí hlavy je způsobena napětím, když se svaly hlavy, krku a ramen stáhnou. Chcete-li pomoci zmírnit bolesti hlavy a napětí, které je způsobují, použijte levanduli. Můžete si udělat chladivý nebo teplý obklad na čelo s použitím 3 až 5 kapek levandule na vlhkou utěrku a lehněte si 10 až 20 minut. Pro úlevu na cestách zkombinujte levanduli s rostlinným neparfémovaným olejem  a vetřete do čela, krku, ramen a zad.

Na uklidnění úzkosti a depresi


 Levandule má vlastnosti jak uklidňující, tak oživující. To je užitečné v aromaterapii pro zklidnění vzrušených nervů, a zároveň povzbuzující pocit zvýšené energie a duševní svěžesti. Někteří lidé zjišťují, že levandule je více osvěžující při vdechnutí při pokojové teplotě. Nebo dýchat vůni z levandule provoněné pokožky. Dejte si kapku levandule na zápěstí a základnu krku jako léčebný parfém.

Překonání nespavosti

Relaxační vlastnosti levandule mohou pomoci zastavit opakování bezesných nocí. Provoňte ložnici osvěžovačem vzduchu nebo si dejte sáčky s levandulí, případně vatové tampony s levandulovým olejem dovnitř polštářů, kde se bude uvolňovat vůně  přes noc. Dalším dobrým způsobem navonět je ložní prádlo a lůžkoviny vakuováním s levandulovou esencí. 

Můžete si i provonět  vlasy. Pár kapek levandulové esence s olejem rozetřete mezi dlaněmi a promněte si na vlasy. Budou Vám jemně vonět celý den  a budete si užívat jemnou  dávku aromaterapie po celý den.

Návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

Při použití v jiných typech vodních vysavačů než Hyla jako vodník, bissell,rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Typ vůně: Uklidňující vůně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: