Meduňka vůně do vodních vysavačů

250 Kč 28 Kč / 10 ml
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

meduňka vůně do vodního vysavačeOdpočiňte si s meduňkovou vůní

Jemně citrónová vůně čistí od napětí, depresí a navozuje harmonii.

Plněno do praktické lahvičky s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si odpočinek s meduňkou. Využijte ji do vodního vysavače, zvlhčovače, osvěžovače, parního čističe

Meduňka vůně do vodních vysavačů a osvěžovačů hyla, rainbow, vivensoMeduňková esence je pro svou účinnost a širokou škálu účinků považována za jednu z nejsilnějších léčivých vonných silic v celé aromaterapii. Snad i proto je v hebrejštině nazývána “Bal-Smin” – náčelník oleje. Přidejte si vůni meduňky do vodního osvěžovače vzduchu AERA  a uvolněte se :

 • meduňka odstraní nervová napětí a bloky
 • osvěží a navodí vnitřní klid
 • zbaví vás vyčerpanosti a deprese
 • tělu dopřeje spánek a duši mír
 • odpočinutá žena je krásná žena - zlepší kvalitu Vašeho života

Ve Francii se meduňkový olej řadí dokonce mezi narkotika. Jedná se o účinnou rostlinu ovlivňující náladu. V moderní aromaterapii je vyzdvihována především schopnost současného působení uklidňujících a protizánětlivých složek . A ve vířivce je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny. Takže si odpočinek opravdu užijete.

 Proč se vám vyplatí vůně z Čisté pohody

Vůně se odpařují ze studené vody. Jsou to čisté esence mateřídoušky a tymiánu v čistém alkoholu (nepitelné!). Díky tomu se vám do bytu neuvolňují karcinogeny jako při přepalování vonných svíček nebo aromalampách.

Jsou univerzálně použitelné. Přidávejte je:

 • do vodních vysavačů se separátorem i bez něj. Fungují jako alkoholové dezinfekce.
 • Budou vonět z parního čističe
 • Vanilková vůně vás potěší také z vodních čističek vzduchu, odpařovačů a zvlhčovačů všech typů
 • Provoní prádlo v sušičce i v žehličce ( návod je zde)
 • do odpadkového koše proti zápachu
 • při použití do vířivky je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny

Doporučená dávka vonné esence

Cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování : výrobek není určen na vnitřní použití ! 

 

Meduňka ze zahrádky

medu%C5%88ka%20v%C5%AFn%C4%9B%20do%20vodn%C3%ADho%20vysava%C4%8DeLatinský název meduňky “melissa” znamená včela. Prý podle řecké víly, ochránkyně včel. Pro včely je tato rostlina opravdu neodolatelná a již po staletí se vysazuje v blízkosti úlů pro ten nejchutnější med. Ve středověku meduňku pro štěstí v lásce nosily v pytlíčcích na krku všechny dámy. Věřilo se také, že pití meduňkového čaje prodlužuje život

Meduňka je skvělá na záněty všeho druhu – močových cest i trávicího traktu, v boji proti plísním a ekzémům na kůži, i na kašel, alergii a astma.
 
Někde jí říkají také “včelí koření” – má totiž uklidňující účinek i na zánět po bodnutí hmyzem (jednoduše na bodnutí rozetřete listy). Meduňková silice také účinně redukuje tělesnou teplotu během horečky a produkované toxiny pomáhá odstraňovat potem.

V aromaterapii se často používá i na ženské problémy, jako jsou: omezená či nepravidelná menstruace, bolesti a extrémní únava, předčasná menopauza, zlost a deprese po menopauze atd. Výborná je meduňka i proti nadýmání. Kojící matky se vyhnou nebezpečí zatvrdnutí mléka v prsech a má vynikající výsledky v boji s opary. Meduňkový olej snižuje krevní tlak.

Její jemná vůně a příchuť citronu se výborně uplatní v kuchyni. Čerstvé listy můžete použít jako oblohu, k aromatizaci nejrůznějších pokrmů od salátů, polévek a omáček přes všechny druhy mas až po dezerty a nápoje. Při delší tepelné úpravě byliny ztrácejí svou vůni, proto meduňku přidáváme do pokrmů nejlépe čerstvou a v poslední fázi. Nejvhodnější ke sběru je nať a listy mladé rostliny ještě před rozkvětem. Po usušení ji lze uložit v igelitových pytlích i zamrazit.

 

Návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

Upozornění: Při použití v jiných typech vodních vysavačů a čističů než Hyla jako vodník, bissell, rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čističe, parní multifunkční mopy a apod

aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 9.10.2018
Meduňka je fakt snová. Jako opravdová přímo ze záhonku. Moc pěkně se s její vůní usíná.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Čistá pohoda s.r.o. se zaměřuje na vytvoření harmonického, zdravého a čistého domova

Logo Čistá pohoda celé_clipped_rev_2kde žijí lidé společně se psy, kočkami a jinými zvířaty. Proto si u nás můžete pořídit špičkové vodní vysavače Hyla, které slouží nejen k úklidu chlupů, ale i praní vzduchu.

Pořídíte celou škálu nejlepších kartáčů a hřebenů na psy, kočky a jiná zvířata. Můžete je připojit k Hyle přes odsávaný nástavec, takže vás chlupy a srst přestanou trápit.

Vyberte si z řady šamponů, které řeší problém s línáním nebo zápachem starých zvířat. Regenerují srst a dávají vám možnost něžně pečovat o vaše miláčky, kteří vám lásku mohou vracet.