Eukalypt vůně do vodních vysavačů

250 Kč
Skladem (5 ks)

Eukalyptová silice je vynikající vzdušná desinfekce při respiračních potížích.Obsahuje esenci eukalyptu v alkoholu.Jejím smícháním s Aloa vera gelem si vyrobíte vlastní dezinfekční gel na ruce.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dezinfekční vůně s alkoholem a esencí eukalyptu do vodních vysavačů, vodních čističek vzduchu a zvlhčovačů.

Stačí dát pár kapek eukalyptu do studené vody a nechat rozfouknout. Účinky jsou báječné:

  • Má protizánětlivé a dezinfekční účinky, uvolňuje hleny a zrychluje hojení
  • Využijete ho při rýmě, kašli, zánětu průdušek a vedlejších nosních dutin
  • Pomůže vám ve zvládnutí astmatu i nejrůznějších viróz
  • Zmírňuje pocity úzkosti, strachu a depresí. 

Vůni využijete do čističek vzduchu a vodních vysavačů se separátorem. Kvalitní vodní vysavač Hyla vypere vzduch rychlostí 2.500 litrů za minutu od prachu, choroboplodných zárodků a spor plísní. A čistý vzduch s léčivou vůní eukalyptového oleje vám pomůže k rychlému uzdravení.

V malých osvěžovačích HYLA AERA silice eukalyptu v alkoholu doporučujeme využít při chřipkových epidemiích jako prostorovou aromaterapii.

Doporučená dávka vonné esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Výrobek není určen na vnitřní použití!

 

Další zajímavosti o eukalyptu, které by vám mohly pomoci

eukalyptus-květa a lista na stroměEukalypty dnes rostou všude, původně ale pocházejí z Austrálie. Tyto stromy byly poprvé využity v Paříži, kde se zjistilo, že olej z eukalyptu lze použít jako antiseptikum. Z Paříže se pak sláva tohoto stromu a oleje, který z něj pochází, roznesla po celém světě.

Duchovní prospěch eukalyptové aromaterapie

Jelikož eukalyptus má velice příjemnou vůni, mnoho aromaterapeutů jej používá k uvolnění mysli. Ti, co aromaterapii používají za účelem zlepšení osobních pocitů, řeší pomocí ní neshody mezi lidmi. Eukalyptus svěží vůní  „čistí vzduch“ od hádek a neshod.

Eukalyptová aromaterapie může být také využívána k dobití energie. Má se za to, že vůně eukalyptového oleje zmírňuje duševní únavu a zvyšuje mozkovou aktivitu. Mnoho lidí používá eukalyptový olej nebo svíčky, pokud se potřebují plně soustředit, nebo také za účelem vytvoření příjemné atmosféry doprovázející různé schůzky a jednání.

Fyzický prospěch eukalyptové aromaterapie

Z ekologického hlediska eukalyptus odhání komáry. Proto se přidává do svíček, stejně jako citronelová silice. Eukalyptus také pomáhá vysušit půdu, která je obvykle vlhká nebo nadměrně zadržuje vlhkost. Dále se eukalyptus přidává do parfémů, zubních past, ústních vod a dalších hygienických produktů. Také se přidává do čisticích prostředků.

Eukalyptový olej se díky svým antibakteriálním schopnostem tradičně používá k ošetřování menších ran a odřenin. Stejně tak může být použit vnitřně jako účinný antivir. Také může být inhalován za účelem uvolnění ucpaného nosu. Eukalyptus navíc léčí artritidu i jinou fyzickou bolest, ať už je jakkoliv aplikován.

Rizika související s eukalyptovou aromaterapií

Celkově lze říct, že jediným rizikem používání eukalyptové aromaterapie je podráždění kůže, pokud je aplikován přímo na kůži. Avšak je také možné mít alergii na eukalyptus a její symptomy se pak mohou objevit i při inhalaci jeho vůně.

Eukalyptu by se měli také vyhnout lidé trpící epilepsií nebo jiným onemocněním způsobujícím záchvaty, jelikož se má za to, že eukalyptus může epileptický záchvat vyvolat.

Eukalyptová aromaterapie je velice účinná u plicních onemocnění, při uvolňování hlenu a dokonce zamezuje vzniku astmatických záchvatů, ale za žádných okolností by neměla být používána, pokud astmatický záchvat již probíhá.

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 Při použití v jiných typech vodních vysavačů než Hyla jako vodník, bissell,rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: