Eukalypt vůně do vodních vysavačů

250 Kč 28 Kč / 10 ml
Skladem (3 balení)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

eukalyptus-květa a lista na stroměEukalyptová silice je vynikající vzdušná desinfekce

při respiračních potížích. Obsahuje esenci eukalyptu v alkoholu, takže ve vodním vysavači působí jako dezinfekce přímo v nádobě a vnitřku vysavače.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně eukalyptu do vodních vysavačů, vodních čističek vzduchu a zvlhčovačů.

Eukalypt vůně do vodních vysavačů a osvěžovačů hyla, rainbow a vivensoStačí dát pár kapek eukalyptu do studené vody a nechat rozfouknout. Účinky jsou báječné:

  • Má protizánětlivé a dezinfekční účinky, uvolňuje hleny a zrychluje hojení
  • Využijete ho při rýmě, kašli, zánětu průdušek a vedlejších nosních dutin
  • Pomůže vám ve zvládnutí astmatu i nejrůznějších viróz
  • Zmírňuje pocity úzkosti, strachu a depresí. 

Vůni využijete do čističek vzduchu a vodních vysavačů se separátorem. Kvalitní vodní vysavač Hyla vypere vzduch rychlostí 2.500 litrů za minutu od prachu, choroboplodných zárodků a spor plísní. A čistý vzduch s léčivou vůní eukalyptového oleje vám pomůže k rychlému uzdravení.

V malých osvěžovačích HYLA AERA silice eukalyptu v alkoholu doporučujeme využít při chřipkových epidemiích jako prostorovou aromaterapii.

 Používejte vůně z Čisté pohody pro svoje zdraví

Vůně se odpařují ze studené vody. Jsou to čisté esence eukalyptu v čistém alkoholu (nepitelné!). Díky tomu se vám do bytu neuvolňují karcinogeny jako při přepalování vonných svíček nebo aromalampách.

Jsou univerzálně použitelné. Přidávejte je:

  • do vodních vysavačů se separátorem i bez něj. Fungují jako alkoholové dezinfekce.
  • Budou vonět z parního čističe
  • Vanilková vůně vás potěší také z vodních čističek vzduchu, odpařovačů a zvlhčovačů všech typů
  • Provoní prádlo v sušičce i v žehličce ( návod je zde)
  • do odpadkového koše proti zápachu
  • při použití do vířivky je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny

Doporučená dávka vonné esence

Cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

 

Další zajímavosti o eukalyptu, které by vám mohly pomoci

eukalyptus-květa a lista na stroměEukalypty dnes rostou všude, původně ale pocházejí z Austrálie. Tyto stromy byly poprvé využity v Paříži, kde se zjistilo, že olej z eukalyptu lze použít jako antiseptikum. Z Paříže se pak sláva tohoto stromu a oleje, který z něj pochází, roznesla po celém světě.

Duchovní prospěch eukalyptové aromaterapie

Jelikož eukalyptus má velice příjemnou vůni, mnoho aromaterapeutů jej používá k uvolnění mysli. Ti, co aromaterapii používají za účelem zlepšení osobních pocitů, řeší pomocí ní neshody mezi lidmi. Eukalyptus svěží vůní  „čistí vzduch“ od hádek a neshod.

Eukalyptová aromaterapie může být také využívána k dobití energie. Má se za to, že vůně eukalyptového oleje zmírňuje duševní únavu a zvyšuje mozkovou aktivitu. Mnoho lidí používá eukalyptový olej nebo svíčky, pokud se potřebují plně soustředit, nebo také za účelem vytvoření příjemné atmosféry doprovázející různé schůzky a jednání.

Fyzický prospěch eukalyptové aromaterapie

Z ekologického hlediska eukalyptus odhání komáry. Proto se přidává do svíček, stejně jako citronelová silice. Eukalyptus také pomáhá vysušit půdu, která je obvykle vlhká nebo nadměrně zadržuje vlhkost. Dále se eukalyptus přidává do parfémů, zubních past, ústních vod a dalších hygienických produktů. Také se přidává do čisticích prostředků.

Eukalyptový olej se díky svým antibakteriálním schopnostem tradičně používá k ošetřování menších ran a odřenin. Stejně tak může být použit vnitřně jako účinný antivir. Také může být inhalován za účelem uvolnění ucpaného nosu. Eukalyptus navíc léčí artritidu i jinou fyzickou bolest, ať už je jakkoliv aplikován.

Rizika související s eukalyptovou aromaterapií

Celkově lze říct, že jediným rizikem používání eukalyptové aromaterapie je podráždění kůže, pokud je aplikován přímo na kůži. Avšak je také možné mít alergii na eukalyptus a její symptomy se pak mohou objevit i při inhalaci jeho vůně.

Eukalyptu by se měli také vyhnout lidé trpící epilepsií nebo jiným onemocněním způsobujícím záchvaty, jelikož se má za to, že eukalyptus může epileptický záchvat vyvolat.

Eukalyptová aromaterapie je velice účinná u plicních onemocnění, při uvolňování hlenu a dokonce zamezuje vzniku astmatických záchvatů, ale za žádných okolností by neměla být používána, pokud astmatický záchvat již probíhá.

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

Upozornění: Při použití v jiných typech vodních vysavačů a čističů než Hyla jako vodník, bissell, rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čističe, parní multifunkční mopy a apod

aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry. Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Druh vůně: pro lepší dýchání, zdravotní
Objem: 90 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Čistá pohoda s.r.o. se zaměřuje na vytvoření harmonického, zdravého a čistého domova

Logo Čistá pohoda celé_clipped_rev_2kde žijí lidé společně se psy, kočkami a jinými zvířaty. Proto si u nás můžete pořídit špičkové vodní vysavače Hyla, které slouží nejen k úklidu chlupů, ale i praní vzduchu.

Pořídíte celou škálu nejlepších kartáčů a hřebenů na psy, kočky a jiná zvířata. Můžete je připojit k Hyle přes odsávaný nástavec, takže vás chlupy a srst přestanou trápit.

Vyberte si z řady šamponů, které řeší problém s línáním nebo zápachem starých zvířat. Regenerují srst a dávají vám možnost něžně pečovat o vaše miláčky, kteří vám lásku mohou vracet.