Máta vůně do vodních vysavačů

250 Kč
Skladem (> 5 ks)

Osvěžující mátová vůně působí proti bolestem hlavy, ospalosti a hmyzu. Jejím smícháním s Aloa vera gelem si vyrobíte vlastní dezinfekční gel na ruce.Pomůže vám při únavě, nechutenství a zoufalství.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

S mátou se na všechno vykašlete. A dobře

Máta vám pomáhá vykašlávat. Její vdechování povzbuzuje tělo k odstranění hlenu z dýchacích cest. Pomáhá zmírnit příznaky alergie a astmatu. Navíc má další protizánětlivé, antioxidační a antimikrobální vlastnosti, které zabraňují alergické reakci. Aplikace je jednoduchá. Stačí pár kapek esence do osvěžovače vzduchu AERA nebo přístroje Hyla EST. 

  • mírní bolesti hlavy
  • uklidňuje tělo i mysl
  • uvolní stresu
  • stimuluje jasné myšlení
  • má chladivý efekt

Při zlepšení dýchání v případě astmatu dodržujte předepsanou dobu působení, která se nejčastěji pohybuje kolem 15-ti minut.  Při použití do vířivky je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny.

Doporučená dávka vonné esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování: výrobek není určen na vnitřní použití!

 

Máta na zahrádce roste sama

Stačí malý kousek oddenku a krásně se rozroste. Počítejte s tím, že bude cestovat - vytvoří vysoký porost a když vyčerpá živiny na povrchu, posune se dál. Pomůžete jí přisypáním kompostu, ještě než na jaře začne rašit. Výhodou je, že zahání hmyz a výborně chutná.

Když si v létě uděláte Mojito nebo mátový čaj, tak nejen že si vylepšujete trávení a vonný dech, ale :

  • posilujete nervovou soustavu
  • zlepšujete sexuální potenci
  • zvyšujete svoji tělesnou výkonnost
  • odstraňujete plynatost
  • probouzíte chuť k jídlu

Protože hlavní účinnou složkou je mentol, který znecitlivuje a chladí, využíváme ji často při bolesti zubů. Mátový olej můžete vtírat do vlasů, masírovat si s ním uťapaná chodidla a přidávat přímo do salátů.

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

 Při použití v jiných typech vodních vysavačů než Hyla jako vodník, bissell,rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: