Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Růže vůně do vodních vysavačů

250 Kč 28 Kč / 10 ml
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Co můžete od vůně královny květin čekat? 

ruze-vune-do-vysavace-rainbow-hyla-vivenso_optimized (1)Vůně růže je typicky ženská, smyslná, emotivní, výrazná a příjemně hřejivá.

Využijete ji i prozaicky. Již staří Římané sypali při svých hostinách zem plátky růží, aby vydrželi déle střízliví. 

Pokud máte rádi pot pouri nebo jste si uschovali sušené růže z nějaké významné události, oživte jejich vůni esencí růže z Čisté pohody. Budete příjemně překvapeni.

Pořiďte si krásnou vůni růže ještě dnes!

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně růže - polibek bohyně krásy a lásky Afrodité

ruze-vune-do-vodnich-vysvacu-parnich-cisticu-500_optimized (1)Vůně růže je typicky ženská, smyslná, emotivní, výrazná, také příjemně hřejivá. Na emoční rovině působí antidepresivně, odstraňuje psychické problémy spojené s ženskou sexualitou a reprodukčním cyklem. Pomáhá ženě objevit v sobě vášeň jí vlastní.

Může však být přímo prospěšná i mužům – má pozitivní vliv na produkci spermatu. Byla by škoda ji přepalovat v aromalampách. Nechte si ji odpařovat z hladiny vody v osvěžovači vzduchu AERA  nebo přístroje Hyla EST při praní vzduchu. Pak se její účinky rozvinou naplno:

 • pomáhá harmonizovat ženskou psychiku
 • dodává sebevědomí
 • zmírňuje stres
 • přináší pocit harmonie a radosti
 • uvolňuje svalové napětí
 • klidní mysl a srdce

 

Vychutnejte si nezaměnitelné, omamné tóny růže i ve vířivce nebo při bujných večerních slavnostech.  Vůně růží do jisté míry eliminuje následky nadměrného pití pociťované po ránu.

Výhody vůní z Čisté pohody

Vůně se odpařují ze studené vody. Jsou to čisté esence růže v čistém alkoholu (nepitelné!). Díky tomu se vám do bytu neuvolňují karcinogeny jako při přepalování vonných svíček nebo aromalampách.

Jsou univerzálně použitelné. Přidávejte je:

 • do vodních vysavačů se separátorem i bez něj
 • Budou vonět z parního čističe
 • Růžová vůně vás potěší také z vodních čističek vzduchu, odpařovačů a zvlhčovačů všech typů
 • Provoní prádlo v sušičce i v žehličce ( návod je zde)
 • do odpadkového koše proti zápachu
 • při použití do vířivky je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny

Doporučená dávka vonné esence

Cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml. 

 Varování: výrobek není určen na vnitřní použití! 

 

 

Živá růže je dar

ruze-vune-do-vysavace-rainbow-hyla-vivenso_optimized (1)Jedním z nejslavnějších, nejvzácnějších a také nejdražších esenciálních olejů je olej růžový. Růže je královnou květin, symbolem ženské přirozenosti, smyslná vůně růže je pak královnou mezi esenciálními oleji.

Vzácnost růžového oleje je dána jeho složitou a náročnou metodou získávání, kdy je pro několik málo kapek drahocenného esenciálního oleje potřeba obrovské množství okvětních lístků růží, využívá se přitom růže damascénská (Rosa damascena), někdy označována jako růže bulharská, a růže stolistá (Rosa centifolia).

Čaj z růže má velmi lahodnou chuť, proto si jej určitě dopřejte, i když vás žádná nemoc zrovna netrápí. Růžovými lístky si můžete ozdobit i různé dezerty či saláty – jsou samozřejmě jedlé. Vyhlášenou specialitou je pak růžový džem či zmrzlina.

ruze-vune-pout-puri-500_optimized (1)Výborná je také koupel. Vana plná plátků růží je velmi romantická. Má výborné účinky na pokožku a působí blahodárně při různých kožních onemocněních, protože růže disponuje silnými antibakteriálními a protivirovými účinky.

Co je báječné, růže může dobře růst nejen na zahrádce, ale i v květináči. Bohužel květy růží z květinářství na dlouhých stoncích jsou pěstované hydroponicky a velkou část léčivých vlastností ztratily. Ale ženě při darování radost udělají.

Vůní Růže můžete i oživit již uschlé okvětní lístky aranžované na pour puri

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

Upozornění: Při použití v jiných typech vodních vysavačů a čističů než Hyla jako vodník, bissell, rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čističe, parní multifunkční mopy a apod. 

aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry. Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Čistá pohoda s.r.o. se zaměřuje na vytvoření harmonického, zdravého a čistého domova

Logo Čistá pohoda celé_clipped_rev_2kde žijí lidé společně se psy, kočkami a jinými zvířaty. Proto si u nás můžete pořídit špičkové vodní vysavače Hyla, které slouží nejen k úklidu chlupů, ale i praní vzduchu.

Pořídíte celou škálu nejlepších kartáčů a hřebenů na psy, kočky a jiná zvířata. Můžete je připojit k Hyle přes odsávaný nástavec, takže vás chlupy a srst přestanou trápit.

Vyberte si z řady šamponů, které řeší problém s línáním nebo zápachem starých zvířat. Regenerují srst a dávají vám možnost něžně pečovat o vaše miláčky, kteří vám lásku mohou vracet.