Růže vůně do vodních vysavačů

250 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vůně růže je typicky ženská, smyslná, emotivní, výrazná a příjemně hřejivá. Využijete ji i prozaicky. Již staří Římané sypali při svých hostinách zem plátky růží, aby vydrželi déle střízliví. 

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vůně růže - polibek bohyně krásy a lásky Afrodité

Vůně růže je typicky ženská, smyslná, emotivní, výrazná, také příjemně hřejivá. Na emoční rovině působí antidepresivně, odstraňuje psychické problémy spojené s ženskou sexualitou a reprodukčním cyklem. Pomáhá ženě objevit v sobě vášeň jí vlastní.

Může však být přímo prospěšná i mužům – má pozitivní vliv na produkci spermatu. Byla by škoda ji přepalovat v aromalampách. Nechte si ji odpařovat z hladiny vody v osvěžovači vzduchu AERA  nebo přístroje Hyla EST při praní vzduchu. Pak se její účinky rozvinou naplno:

  • pomáhá harmonizovat ženskou psychiku
  • dodává sebevědomí
  • zmírňuje stres
  • přináší pocit harmonie a radosti
  • uvolňuje svalové napětí
  • klidní mysl a srdce

 

Vychutnejte si nezaměnitelné, omamné tóny růže i ve vířivce nebo při bujných večerních slavnostech.  Vůně růží do jisté míry eliminuje následky nadměrného pití pociťované po ránu.

 

Doporučená dávka vonné esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování: výrobek není určen na vnitřní použití!

 

Živá růže je dar

Jedním z nejslavnějších, nejvzácnějších a také nejdražších esenciálních olejů je olej růžový. Růže je královnou květin, symbolem ženské přirozenosti, smyslná vůně růže je pak královnou mezi esenciálními oleji. Vzácnost růžového oleje je dána jeho složitou a náročnou metodou získávání, kdy je pro několik málo kapek drahocenného esenciálního oleje potřeba obrovské množství okvětních lístků růží, využívá se přitom růže damascénská (Rosa damascena), někdy označována jako růže bulharská, a růže stolistá (Rosa centifolia).

Čaj z růže má velmi lahodnou chuť, proto si jej určitě dopřejte, i když vás žádná nemoc zrovna netrápí. Růžovými lístky si můžete ozdobit i různé dezerty či saláty – jsou samozřejmě jedlé. Vyhlášenou specialitou je pak růžový džem či zmrzlina.

Výborná je také koupel. Vana plná plátků růží je velmi romantická. Má výborné účinky na pokožku a působí blahodárně při různých kožních onemocněních, protože růže disponuje silnými antibakteriálními a protivirovými účinky.

Co je báječné, růže může dobře růst nejen na zahrádce, ale i v květináči. Bohužel květy růží z květinářství na dlouhých stoncích jsou pěstované hydroponicky a velkou část léčivých vlastností ztratily. Ale ženě při darování radost udělají.

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

 Při použití v jiných typech vodních vysavačů než Hyla jako vodník, bissell,rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: