Mateřídouška vůně do vodních vysavačů

250 Kč
Skladem (> 5 ks)

Vůně letních rozpálených strání, které přináší tato vůně do vašich příbytků, zahánějí depresi, ospalost i bolení břicha.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si harmonické působení mateřídoušky

Lehce nahořklá, dřevitá vůně mateřídoušky připomene rozpálené léto. Proto pomáhá vyladit naši psychiku a harmonizovat ji. Zajímavé jsou její protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Mateřídouška chrání naše tělo před infekcemi. Uleví nám při rýmě nebo nachlazení a mírní kašel. Nechte si ji odpařovat z  osvěžovače vzduchu AERA nebo přístroje Hyla EST při praní vzduchu. Pak se její účinky rozvinou naplno:

  • zlepšuje koncentraci a zmírňuje únavu
  • působí jako přírodní antidepresivum
  • podporuje pozitivní myšlenky
  • působí příznivě při migrénách a bolení hlavy

Esence mateřídoušky můžete užívat pro obnovu energie, získání odvahy a zahánění nočních můr - prostě pro zlepšení naší psychické kondice. Ve vzduchu působí i jako antiseptikum. Uleví při migrénách a jiných bolestech nervového původu. Také zlepšují dýchání a celkově povzbuzují tělo.

 Doporučená dávka Hyla esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování: výrobek není určen na vnitřní použití !

 

Mateřídouška v kuchyni

Vůně tymiánu a mateřídoušky jsou si dost podobné, ale v kuchyni se používá spíše tymián. Pro obě bylinky vyrazte v létě nejlépe kolem poledne. Mateřídouškový čaj je vynikající pro děti, když je bolí bříško nebo nemůžou usnout. Když ho osladíte medem, užijete si ho také.

Tymián je koření i lék
Tymián je oblíbený zejména jako koření. V kuchyni ho používáme k úpravě masa, těstovin, salátů, polévek, omáček, ryb, divočiny, přidává se do bylinných kořenících směsí, jako je např. provensálské koření. Pro své silné aroma je také velice oblíbený pro přípravu bylinných octů a olejů.
Kořenící účinek tymiánu je poměrně silný, do pokrmů ho tedy přidáváme s mírou.
Lístky tymiánu, použité k okořenění tučného masa, krémových omáček nebo jinak těžce stravitelných jídel, působí stimulačně na naše trávení, zamezují tak pocitům plnosti po jídle a zároveň dodají pokrmu typické, nezaměnitelné aroma a chuť.

 

 Při použití v jiných typech vodních vysavačů než Hyla jako vodník, bissell,rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: