Vůně na umělý vánoční stromeček. Umely stromecek

Než nastříkáte vůni na vánoční stromeček

Vůně na vánoční stromeček s rozstřikovačem 3Umělé vánoční stromečky jsou vyráběné z recyklovaných plastů, polyetylénu ( PE) nebo polyvinylchloridu (PVC).

Je možné, že po vybalení nového stromečku budete několik dní cítit intenzivní zápach rozpouštědel z výroby. Tady pomůže "vykoupání" stromečku ve vaně s troškou saponátu. Dávejte pozor, ať nenamočíte i dráty, na kterých jsou umělé větvičky připevněné. Stromeček pak osprchujete, vytřepete a necháte vyschnout.

Aby jste byli spokojení jak se vzhledem, tak jeho zdravotní nezávadnosti, musíte hlídat několik věcí:

1. Správné uskladnění vánočního stromečku

Před uložením stromeček vždy opatrně zbavte prachu. Umělý materiál prach přitahuje a pokud stromeček stojí několik týdnů v obýváku, bude prachu plný.

Model Hasičské auto s antistatickou prachovkou HylaNa rukojeti hadice vysavače otevřete naplno přisávací otvor. Tím si zajistíte jemný proud vzduchu, který neotrhá umělý sníh ani jehličky. Použijte jemnou antistatickou hubici s přírodními chlupy (aby se netvořil zbytečně další elektrický náboj) a každou větvičku vysajte.

Většina výrobců doporučuje stromeček skladovat rozložený, jen opatrně zabalený do neprůhledné plachty v suchu a pokojové teplotě. Pokud máte stromeček přes rok někde v garáži nebo prádelně, kde je vlhko nebo tam skladujete čistící prostředky a další chemikálie, počítejte s možností, že materiál stromečku do sebe natáhne různé pachy.

Pro odstranění zápachu zatuchliny, plísně, nafty nebo olejů můžete použít Neutralizér zápachu zatuchliny a plísně 2v1 .

Působí okamžitě, protože pracuje na principu molekulární neutralizace zápachu. Na stromeček ho můžete buďto nastříkat nebo do zředěného roztoku celý stromeček namočit.

 

Když potřebné místo nemáte, stromeček pečlivě podle návodu vždy naskládejte zpět do krabice,

2. Instalace vánočního stromečku

stromeček umělá jedle malýStromeček před sestavením ještě jednou opatrně zbavte prachu. Protože byl rok uskladněný, tak je možné, že jemné organické části domácího prachu zplesnivěly a nechcete přece Vánoce trávit na pohotovosti kvůli alergii.

Odprašte ho i když je nový. Nevíte kdo a kdy ho měl naposledy v ruce.

Je možné ho také osprchovat ve vaně. Pokud ale máte tvrdou vodu, může se stát, že na jehličí zůstane slabý šedý povlak.

Aplikace vůně na vánoční stromek

Na lahvičku našroubujte rozprašovač a vůni nastříkejte nejdřív jen na několik větviček. Je ze začátku poměrně intenzivní - přidat ji můžete vždycky.

Voňavé vánoční ozdoby ze dřeva , látky nebo slámy

Vůně na vánoční stromeček s rozstřikovačem 3Ozdoby z přírodních materiálů jako jsou různé vločky a zvonky s překližky, pletené z vlny nebo slámy, případně šité můžete vůní také nastříkat.

Vůně neobsahuje žádný olej ani jiné látky, které by mohly poškodit materiál stromku. Nepoužívejte ji přímo na jedlé ozdoby, jako jsou balené čokolády nebo perníčky.

Vůně obsahuje alkohol, takže ji nepoužívejte ani na svíčky nebo prskavky.

Přejeme vám krásné Vánoce s Čistou pohodou.