Hřeben na kočku Foolee Easee 14 dlouhé zuby

355 Kč –18 %
Hřeben na psy s dlouhou srstí pro denní rozčesávání foolee easee 14
355 Kč –18 % 290 Kč
Skladem (1 ks)

Majnská kočka vyčesaná hřebenem Foolee 14Hřeben má 14 pevně usazených zubů dlouhých 35 milimetrů.. Můžete s ním denně vyčesávat dlouhou srst plemen jako je mainská mývalí kočka , perské kočky nebo venkovní dlouhosrsté kočky. Udržovaná srst je pak bude výborně chránit před  špatným počasím.

Hřebeny jsou vyráběné z houževnaté umělé hmoty, která se velmi dobře udržuje. Ergonomická tvar rukojeti vám vklouzne do dlaně a urychlí vyčesání. Tvar hřebenu je zaoblený a tak rozčešete i hůře přístupné partie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hřeben s dlouhými zuby na pročesávání srsti

Perská kočka vyčesávání hřebenem foolee 14_vyčištěnásamozřejmě ocení i jiná dlouhosrstá plemena koček. Pokud se kožich už začíná žmolkovat  a smotávat je mnohem lepší pravidelně vyčesávat než stříhat. Správně udržovaný kožich tvoří izolační vrstvu nejen proti chladu, ale i proti horku.

Dlouhosrstá plemena vyčesávejte pravidelně, klidně každý den. Začněte už od kotěte, aby si zvykol. Důležitá je  pohodová atmosféra bez stresu.Pak si péči o srst užijete oba a váš vztah se výrazně prohloubí.

Budete mít také lepší kontrolu nad zdravotního stavem vaší kočky, protože různé nemoci se velmi často jako první projeví právě na srsti. Stejně tak lépe odhalíte různá zranění, kousance nebo nástup parazitů.

Dlouhé zuby krásně vyčešou nečistoty i lopuchy po procházce. Srst je pak bohatá a lesklá. Pro kompletní vyčesání si vyberte i několik dalších hřebenů s různou délkou a hustotou zubů. Všechny lehce přehodíte do jedné rukojeti   

Hřeben s kombinovanými zuby 31 zubůHřeben střední 38 zubůVšiváček na jemný prach a parazity 70 zubů

Údržba hřebenu

Hřeben lehce nacvaknete na jakoukoli rukojeť Foolee Easee. Ideální je kombinace vyčesávacího kartáče podle velikosti zvířete. V případě, že žádný nemáte , si vyberte barvu rukojeti jakou chcete. Po ukončení práce obojí umyjte teplou vodou.

Tělo kartáče a rukojeť jsou vyrobeny z houževnatého plastu a velmi dobře se drží v ruce. Díky protáhlému tvaru pohodlně sáhnete do méně přístupných míst a protože je hezky zaoblený, nemůžete vašeho mazlíka rýpnout nebo jinak poranit.

Zuby jsou nerezové, po práci je můžete také umýt teplou vodou. Kartáč nedávejte do myčky ani na jeho mytí nepoužívejte agresivní chemické čistidla, louhy nebo kyseliny.

Bezpečnost především. Vyčesávání nikdy nebylo  jednodušší.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kartáče a hřebeny na kočky
Záruka: 2 roky
Druhy zvířat pro vyčesávání: Dlouhosrsté kočky, morčata a králíci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: