Technologie molekulární neutralizace zápachu PurodoraLab


VědecOdstraňovače zápachu Purodora Lab

jsou výsledkem rozsáhlého laboratorního výzkumu. Obsahují molekulární technologii, jejíž účinnost je ověřená a uznávaná. 

Principiálně se produkty zaměřují na molekuly specifické pro každý zápach. Vážou se na ně a vytvářejí zcela novou molekulární strukturu, což vede k neutralizaci zápachu. Odborníci firmy PurodoraLab vyvíjejí jedinečná řešení, která zcela je eliminují zdroje zápachu, tedy nepoužívají pouhé maskování nežádoucích pachů. 

Mají okamžité a trvalé výsledky

Purodora Lab nabízí jednoduchá řešení, která přinášejí okamžité výsledky v několika rychlých krocích. Při jednoduchém kontaktu naše aktivní receptury působí přímo na nežádoucí pachy, aby je trvale odstranily. Najděte pohodlí díky neutralizátorům, které eliminují nejodolnější pachy, a to i ty, které jsou v materiálu impregnované po dlouhou dobu.

Nálepka molekulární technologie PurodoraabProdukty Purodora Lab jsou bezpečné

pro celou rodinu, zvířata i planetu. Naše neutralizátory zápachu neobsahují žádné silikony, ftaláty, parabeny ani laurethsulfát sodný (SLS a SLES) a nejsou nikdy testovány na zvířatech. Každá šarže produktů je přísně kontrolována, aby byla zaručena nevyvratitelná kvalita v souladu s nejvyššími průmyslovými standardy.

Spolehněte se na spolehlivou a účinnou technologii založenou na vědě a inovacích.


Značka biologicky rozložitelnéNeutralizory PurodoraLab jsou biologicky rozložitelné do 28 dní od aplikace 

Měřeno podle NORMY OECED 301-D, aby nepřidávaly do vašich domovů chemická rezidua, která by mohla způsobovat alergické reakce a celkové zhoršení domácího prostředí.

Značka vegan&netestováno na zvířatech

 Přípravky PurodoraLab nejsou zkoušeny na zvířatech

Při testování zdravotní nezávadnosti výrobků nejsou z principu používány žádná zvířata. Jsou vhodné i pro vegany - neobsahují žádné ingredience pocházející ze zvířat, jejich částí, mléka, sýru či vajec.

Značka přírodní ingredience Při výrobě neutralizorů PurodoraLab jsou používány přírodní ingredience

v maximální možné míře. Cílem je dosáhnout bezproblémového využití pro alergiky a astmatiky. 

Značka recyklovatelný obal Obaly čističů Purodoralab

jsou plně recyklovatelné. Po jejich spotřebování můžete obaly odhodit do příslušných kontejnerů k jejich recyklaci 

Značka bez sulfátů Při výrobě PurodoraLab nejsou použity sulfáty