Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Technologie molekulární neutralizace zápachu PurodoraLab


VědecOdstraňovače zápachu Purodora Lab

jsou výsledkem rozsáhlého laboratorního výzkumu. Obsahují molekulární technologii, jejíž účinnost je ověřená a uznávaná. 

Principiálně se produkty zaměřují na molekuly specifické pro každý zápach. Vážou se na ně a vytvářejí zcela novou molekulární strukturu, což vede k neutralizaci zápachu. Odborníci firmy PurodoraLab vyvíjejí jedinečná řešení, která zcela je eliminují zdroje zápachu, tedy nepoužívají pouhé maskování nežádoucích pachů. 

Mají okamžité a trvalé výsledky

Purodora Lab nabízí jednoduchá řešení, která přinášejí okamžité výsledky v několika rychlých krocích. Při jednoduchém kontaktu naše aktivní receptury působí přímo na nežádoucí pachy, aby je trvale odstranily. Najděte pohodlí díky neutralizátorům, které eliminují nejodolnější pachy, a to i ty, které jsou v materiálu impregnované po dlouhou dobu.

Nálepka molekulární technologie PurodoraabProdukty Purodora Lab jsou bezpečné

pro celou rodinu, zvířata i planetu. Naše neutralizátory zápachu neobsahují žádné silikony, ftaláty, parabeny ani laurethsulfát sodný (SLS a SLES) a nejsou nikdy testovány na zvířatech. Každá šarže produktů je přísně kontrolována, aby byla zaručena nevyvratitelná kvalita v souladu s nejvyššími průmyslovými standardy.

Spolehněte se na spolehlivou a účinnou technologii založenou na vědě a inovacích.


Značka biologicky rozložitelnéNeutralizory PurodoraLab jsou biologicky rozložitelné do 28 dní od aplikace 

Měřeno podle NORMY OECED 301-D, aby nepřidávaly do vašich domovů chemická rezidua, která by mohla způsobovat alergické reakce a celkové zhoršení domácího prostředí.

Značka vegan&netestováno na zvířatech

 Přípravky PurodoraLab nejsou zkoušeny na zvířatech

Při testování zdravotní nezávadnosti výrobků nejsou z principu používány žádná zvířata. Jsou vhodné i pro vegany - neobsahují žádné ingredience pocházející ze zvířat, jejich částí, mléka, sýru či vajec.

Značka přírodní ingredience Při výrobě neutralizorů PurodoraLab jsou používány přírodní ingredience

v maximální možné míře. Cílem je dosáhnout bezproblémového využití pro alergiky a astmatiky. 

Značka recyklovatelný obal Obaly čističů Purodoralab

jsou plně recyklovatelné. Po jejich spotřebování můžete obaly odhodit do příslušných kontejnerů k jejich recyklaci 

Značka bez sulfátů Při výrobě PurodoraLab nejsou použity sulfáty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení