Jak odstranit zápach lidské moči z pohovky?

 To je problém, který může způsobit velké nepříjemnosti a znechucení. Není nic horšího, než se posadit na pohovku a cítit neodbytný zápach moči. To na jistotě nepřidá a navíc se člověk stydí, když k němu přijdou hosté a krčí nosy.

Ale nezoufejte! Existuje řešení, jak se zbavit zápachu lidské moči z pohovky a bleskem ho nahradit příjemnou vůní.

A tím řešením je enzymatický čistič BactoDes Special.

Odstraňovač zápachu moči Bactodes Animal s míchací lahvíTento čistič je speciálně navržen tak, aby odstraňoval nejen zápach moči, ale také bakterie, které ho způsobují. Je to díky enzymům, které rozkládají organické zbytky, jako jsou močoviny a bílkoviny.

Odstranění moči z pohovky

Použití enzymatického čističe BactDes Animal je velmi snadné. Stačí bohatě nastříkat čistič přímo na místo, kde je pohovka pomočená. Nechte ho působit cca 15 minut. Pak nechte pohovku vyschnout.

Když už je moč vyschlá a nevíte přesně, kde k počůrání došlo, tak použijte baterku s UV světlem, které ukáže zaschlé organické zbytky. Místo se musí přípravkem úplně prosytit.

Pokud je potah od výrobce ošetřený něčím proti namočení, přidejte do míchací lahve trochu mýdla nebo sody. Po aplikaci enzymatického čističe čištěné místo ještě přikryjte na půl hodinky igelitem. Bakterie budou mít víc času na likvidaci moči.

Pokud je moč zasáklá do hloubky pohovky, nalijte enzymatický čistič přímo na skvrnu a nechte vsáknout. Případně si můžete pomoci injekční stříkačkou se silnější jehlou. Návod na praní celé matrace nebo počůraného koberce najdete tady 

Případné zbylé skvrny přímo na potahu dočistíte teplou vodou a obyčejným mýdlem. Skvrny od krve v moči apod. čistěte žlučovým mýdlem. Přebytečnou vlhkost z pohovky pak odsajte vodním vysavačem nebo ubrousky.

Co byste měli vědět

Dítě počůraná matrace 2Je důležité vědět, že enzymatický čistič odstraňuje pouze organické zbytky:

  • močoviny a bílkoviny z moče
  • potní výměšky a zaschlý pot
  • zbytky fekálií
  • zbytky zvratků apod.

Pokud je zápach způsoben něčím jiným, jako jsou chemikálie nebo plísně, bude třeba použít jiné čistící prostředky.

Enzymatický čistič je univerzální - můžete ho použít i když vám pohovku pročůrá kočka, pes nebo jiné zvíře

Ale pokud máte problém s odstraněním zápachu lidské moči z pohovky, BactdDes Speciall je pro vás tou správnou volbou. Navíc vám pomůže zbavit se nepříjemného zápachu, který vás omezuje a ničí vaše pohodlí.

Maminkám pomůže s péčí o děti a odstraní zbytečný stres s čištěním dětských postýlek

Nechte enzymatický čistič BactodDes Special udělat práci za vás a užijte si čistou a svěží pohovku bez zápachu lidské moči!