Novinka Enzymatický čistič na odstranění zápachu moči

Jak odstranit zápach lidské moči z pohovky?

 To je problém, který může způsobit velké nepříjemnosti a znechucení. Není nic horšího, než se posadit na pohovku a cítit neodbytný zápach moči. To může způsobit, že se budete cítit nejistě a stydět se, když k vám přijdou hosté.

Ale nezoufejte! Existuje řešení, jak se zbavit zápachu lidské moči z pohovky.

A tím je enzymatický čistič BactdDs Animal.

Odstraňovač zápachu moči Bactodes Animal s míchací lahvíTento čistič je speciálně navržen tak, aby odstraňoval nejen zápach moči, ale také bakterie, které ho způsobují. Je to díky enzymům, které rozkládají organické zbytky, jako jsou močoviny a bílkoviny.

Odstranění moči z pohovky

Použití enzymatického čističe BactDes Animal je velmi snadné. Stačí nastříkat čistič přímo na místo, kde je zápach moči, a nechat ho působit cca 15 minut. Pak nechte pohovku vyschnout.

Pokud moč natekla do pohovky, nalijte enzymatický čistič přímo na skvrnu a nechte vsáknout. případně si můžete pomoci injekční stříkačkou se silnější jehlou. Návod na praní celé matrace nebo počůraného koberce najdete tady 

Když je pročůrané místo již vyschlé, tak na něj nalijte enzymatický čistič a ještě ho přikryjte igelitem, aby roztok tak rychle nevyschl. Bakterie budou mít víc času na likvidaci moči.

Co byste měli vědět

Je důležité vědět, že enzymatický čistič je účinný pouze na organické zbytky, jako jsou močoviny a bílkoviny. Pokud je zápach způsoben něčím jiným, jako jsou chemikálie nebo plísně, bude třeba použít jiné čistící prostředky.

Enzymatický čistič je univerzální - můžete ho použít i když vám pohovku pročůrá kočka nebo pes

Ale pokud máte problém s odstraněním zápachu lidské moči z pohovky, BactdDes Animal je pro vás tou správnou volbou. Navíc vám pomůže zbavit se nepříjemného zápachu, který vás omezuje a ničí vaše pohodlí.

Nechte enzymatický čistič BactdDs Animal udělat práci za vás a užijte si čistou a svěží pohovku bez zápachu lidské moči!