Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

Novinky

Jak odstranit zápach lidské moči z pohovky?

 To je problém, který může způsobit velké nepříjemnosti a znechucení. Není nic horšího, než se posadit na pohovku a cítit neodbytný zápach moči. To na jistotě nepřidá a navíc se člověk stydí, když k němu přijdou hosté a krčí nosy.

Ale nezoufejte! Existuje řešení, jak se zbavit zápachu lidské moči z pohovky a bleskem ho nahradit příjemnou vůní.

A tím řešením je enzymatický čistič BactoDes Special.

Odstraňovač zápachu moči Bactodes Animal s míchací lahvíTento čistič je speciálně navržen tak, aby odstraňoval nejen zápach moči, ale také bakterie, které ho způsobují. Je to díky enzymům, které rozkládají organické zbytky, jako jsou močoviny a bílkoviny.

Odstranění moči z pohovky

Použití enzymatického čističe BactDes Animal je velmi snadné. Stačí bohatě nastříkat čistič přímo na místo, kde je pohovka pomočená. Nechte ho působit cca 15 minut. Pak nechte pohovku vyschnout.

Když už je moč vyschlá a nevíte přesně, kde k počůrání došlo, tak použijte baterku s UV světlem, které ukáže zaschlé organické zbytky. Místo se musí přípravkem úplně prosytit.

Pokud je potah od výrobce ošetřený něčím proti namočení, přidejte do míchací lahve trochu mýdla nebo sody. Po aplikaci enzymatického čističe čištěné místo ještě přikryjte na půl hodinky igelitem. Bakterie budou mít víc času na likvidaci moči.

Pokud je moč zasáklá do hloubky pohovky, nalijte enzymatický čistič přímo na skvrnu a nechte vsáknout. Případně si můžete pomoci injekční stříkačkou se silnější jehlou. Návod na praní celé matrace nebo počůraného koberce najdete tady 

Případné zbylé skvrny přímo na potahu dočistíte teplou vodou a obyčejným mýdlem. Skvrny od krve v moči apod. čistěte žlučovým mýdlem. Přebytečnou vlhkost z pohovky pak odsajte vodním vysavačem nebo ubrousky.

Co byste měli vědět

Dítě počůraná matrace 2Je důležité vědět, že enzymatický čistič odstraňuje pouze organické zbytky:

 • močoviny a bílkoviny z moče
 • potní výměšky a zaschlý pot
 • zbytky fekálií
 • zbytky zvratků apod.

Pokud je zápach způsoben něčím jiným, jako jsou chemikálie nebo plísně, bude třeba použít jiné čistící prostředky.

Enzymatický čistič je univerzální - můžete ho použít i když vám pohovku pročůrá kočka, pes nebo jiné zvíře

Ale pokud máte problém s odstraněním zápachu lidské moči z pohovky, BactdDes Speciall je pro vás tou správnou volbou. Navíc vám pomůže zbavit se nepříjemného zápachu, který vás omezuje a ničí vaše pohodlí.

Maminkám pomůže s péčí o děti a odstraní zbytečný stres s čištěním dětských postýlek

Nechte enzymatický čistič BactodDes Special udělat práci za vás a užijte si čistou a svěží pohovku bez zápachu lidské moči!

Technologie molekulární neutralizace zápachu PurodoraLab


VědecOdstraňovače zápachu Purodora Lab

jsou výsledkem rozsáhlého laboratorního výzkumu. Obsahují molekulární technologii, jejíž účinnost je ověřená a uznávaná. 

Principiálně se produkty zaměřují na molekuly specifické pro každý zápach. Vážou se na ně a vytvářejí zcela novou molekulární strukturu, což vede k neutralizaci zápachu. Odborníci firmy PurodoraLab vyvíjejí jedinečná řešení, která zcela je eliminují zdroje zápachu, tedy nepoužívají pouhé maskování nežádoucích pachů. 

Mají okamžité a trvalé výsledky

Purodora Lab nabízí jednoduchá řešení, která přinášejí okamžité výsledky v několika rychlých krocích. Při jednoduchém kontaktu naše aktivní receptury působí přímo na nežádoucí pachy, aby je trvale odstranily. Najděte pohodlí díky neutralizátorům, které eliminují nejodolnější pachy, a to i ty, které jsou v materiálu impregnované po dlouhou dobu.

Nálepka molekulární technologie PurodoraabProdukty Purodora Lab jsou bezpečné

pro celou rodinu, zvířata i planetu. Naše neutralizátory zápachu neobsahují žádné silikony, ftaláty, parabeny ani laurethsulfát sodný (SLS a SLES) a nejsou nikdy testovány na zvířatech. Každá šarže produktů je přísně kontrolována, aby byla zaručena nevyvratitelná kvalita v souladu s nejvyššími průmyslovými standardy.

Spolehněte se na spolehlivou a účinnou technologii založenou na vědě a inovacích.


Značka biologicky rozložitelnéNeutralizory PurodoraLab jsou biologicky rozložitelné do 28 dní od aplikace 

Měřeno podle NORMY OECED 301-D, aby nepřidávaly do vašich domovů chemická rezidua, která by mohla způsobovat alergické reakce a celkové zhoršení domácího prostředí.

Značka vegan&netestováno na zvířatech

 Přípravky PurodoraLab nejsou zkoušeny na zvířatech

Při testování zdravotní nezávadnosti výrobků nejsou z principu používány žádná zvířata. Jsou vhodné i pro vegany - neobsahují žádné ingredience pocházející ze zvířat, jejich částí, mléka, sýru či vajec.

Značka přírodní ingredience Při výrobě neutralizorů PurodoraLab jsou používány přírodní ingredience

v maximální možné míře. Cílem je dosáhnout bezproblémového využití pro alergiky a astmatiky. 

Značka recyklovatelný obal Obaly čističů Purodoralab

jsou plně recyklovatelné. Po jejich spotřebování můžete obaly odhodit do příslušných kontejnerů k jejich recyklaci 

Značka bez sulfátů Při výrobě PurodoraLab nejsou použity sulfáty

Respirátor FFP2 a třívrstvá rouška

Povinné nošení respirátoru nebo dvou roušek

Kvůli Brigitte -  tzv. britské mutaci koronaviru odborníci doporučují a vláda nařídila nošení respirátorů třídy alespoň FFP2. Jde o to, že nové mutace koronaviru jsou mnohem nakažlivější. K onemocnění stačí mnohem menší nálož viru než dříve a průběh je dramatičtější. Zejména látkové roušky  přestávají chránit tak, jak od nich očekáváte. Jak poznáte kvalitní respirátor?

Značení respirátorů

Respirátor FFP2 boční pohled bílý Čistá pohodaRespirátory FFP2, které pořídíte na eshopu Čistá pohoda, mají evropskou certifikaci. Respirátorům s označením KN95 nebo N 95 takové potvrzení chybí a na český trh putují zejména z Číny. Jejich certifikace jsou různé, ale evropské normy nesplňují. “Pro laika vypadají velmi podobně, ale jsou tam výrazné odlišnosti například při testování,” uvedl Vladimír Ždímal pro server Lidovky.cz. Evropské respirátory mají vyšší kvalitu ochrany z hlediska nositele, jsou ale dražší.

Respirátory s označením  KN95 - čínská norma nebo N95 - americká norma na jaře upřednostňovala čeká vláda, respektive ministerstvo zdravotnictví a už u toho zůstalo. Správně pokud produkty s tímto označením nemají současně evropský certifikát FFP2, neměly by se na českém trhu vůbec prodávat.

Způsob zkoušení respirátorů v EU

Evropská norma pod označením EN 149 předepisuje výrobcům, aby provedli:

 • test aerosolem pevných částic
 • test aerosolem z parafinového oleje

Parafinový olej tvoří v aerosolu miniaturní kapičky podobně jako ty, které nesou koronavirus. Čínská norma GB 2626 test parafinovým olejem neobsahuje. Předepisuje pouze test kuchyňskou solí, která v aerosolu tvoří miniaturní krychličky. Jejich chování v materiálu respirátoru je výrazně odlišné.

Co musí být vytištěno na respirátoru

Respirátor FFP2 boční pohled bílý Čistá pohoda DETAILNa respirátoru by mělo být napsáno, že se jedná o FFP2, písmena CE s čtyřmístným číslem( označení konkrétní zkušebny v níž byl certifikovaný). Pod tím by ještě měla být uvedená norma EN 149 a k tomu nějaký dodatek. Nápis by měl být na svrchní straně respirátoru nesmazatelně vytištěný.

Dvě roušky nechrání stejně jako respirátor

V nařízení vlády ČR se vyskytla drobná chybka. Dvě roušky prostě neprodýcháte. Vzduch bude utíkat všude okolo a nebudete chránění skoro vůbec. Pořiďte si prostě pořádný respirátor na eshopu Čistá pohoda

 

 

Zbavíte se zápachu z kočičí nebo psí moči. Vlhčené ubrousky s enzymy máte vždy po ruce.

Ubrousky vlhčené s enzymatickým čističem na úklid po kočce a psoviZázrak do kabelky-vlhčený ubrousek s enzymy

Aby čistá pohoda zůstala doma opravdu čistá, můžete ode dneška vyčistit poskvrněné hladké plochy, okna, dveře vlhčenými ubrousky Capsül Neutralizor s enzymy. Už žádné trapasy před tchyní nebo kamarádkou, kdy se váš miláček vyprázdní uprostřed pokoje.

Multifunkčním vlhčeným ubrouskem uklidíte loužičky od psa i kočky 

Složení roztoku v ubrousku je stejné jako u enzymatickým čističe Capsüll Neutralizor ve spreji. Páchnoucí organické zbytky moči a organických zbytků rozkládá působením specializovaných bakteriálních kmenů.

Stačí loužičku setřít papírovou utěrkou a místo dočistit vlhčeným ubrouskem s enzymy. Bakterie se aktivují kontaktem s močí nebo exkrementem a začnou produkovat enzymy, které "sežerou" vše co smrdí. A to je vše. Aktivita bakterií skončí po "sežrání" zbytků moči. Vyberte si praktické balení v Čisté pohodě.

 

Kdy vám ubrousky s enzymatickým čističem nejvíce pomohou

Pořídili jste si štěně nebo kotě a máte jen hladké plochy? Tak už víte jak lehce se jejich moč zapije i do vinylové podlahy. O parketách nebo dřevěné plovoucí podlaze nemluvě. Nebo se jdete s novým pejskem pochlubit ke kamarádce do jejího naklizeného bytu a v tom -ach bože né ! Stačí sáhnout do kabelky pro hygienicky zabalený ubrousek  a máte po starosti. Problém je vyřešený.

Ubrousky se nejvíce hodí na okamžitý úklid čerstvých loužiček nebo značkování na hladkých a vyleštěných plochách. Výhodou je, že pes ani kočky z vyčištěného místa nic necítí a nevrací se tam.

provinil%C3%AD%20pes%20lou%C5%BEi%C4%8Dka%20od%20mo%C4%8DiPostup odstranění skvrny od moči :

 1. Loužičku odsajete papírovou utěrkou, stejně tak odstraníte hromádku:
 2. Vyjmete ubrousek z obalu
 3. Ubrouskem opakovaně vyčistíte místo
 4. Necháte působit
 5. Ubrousek vyhodíte do odpadu - nesplachujte ho.
 6. Umyjte si ruce vodou a mýdlem

Vidíte - naprosto jednoduché. Ubrousky koupíte přímo tady

 

 

Suchý šampon pro lehčí vyčesání línající kočky

Suchý šampon speciálně pro kočky

některé kočky vodu a koupání milují. A pak je 90 % těch ostatních, pro které je voda nepřítel číslo 1. Právě pro ně vyvinula firma Foolee řadu šamponů Beauty. Jedná se o přírodní produkty, které ulehčí vyčesávání  a podpoří růst krásné srsti. Voní jako jablečné makronky.

Jak se suchý šampon používá

 1. Pěnu si napustíte do dlaně a vetřete ji do kočičího kožíšku.
 2. Kožíšek ručníkem vytřete
 3. Oblíbeným kartáčem Foolee easee vyčesáváte srst. Na vyhození volných chlupů zachycených na kartáči stačí palec - kočku můžete druhou rukou lehce přidržovat a hladit. 

Proč suchý šampon zkrátí dobu línání

Protože obsahuje výtažek z arniky, který v období línání přirozeně podporuje výměnu srsti. Takže období, kdy vám po celém bytě lítají kočičí chlupy, bude výrazně kratší. Esenciální olej z cypřiše a řeřicha podpoří růst zdravého kožíšku vaší kočičky.

šampon pro kočky ingredience arnika a cypřišový olej

Upozornění : šampon neřeďte vodou

 

Hřebeny a kartáče Foolee návod a rady na použití

Flexibilní hřebeny Foolee Easee se přizpůsobí každému kožichu. Délka zubů, jejich měkkost nebo tuhost , vše v jednom balíčku. V vždy máte jistotu, že svého mazlíčky neporaníte a bude se cítit příjemně. 

Popis kartáče Foolee Easee

Každý kartáč se skládá z odpojitelné rukojeť, samotné hlavy a výsuvných hřebenů.

Hřeben foolee easee popis provedení 

Dvojité hřebeny Foolee Easee

V každém balení jsou 2 hřebeny o různé tvrdosti. Složení materiálu je patentováno a spolu se tvarem zubů vylučuje poškrábání nebo zranění jemné kůže vašeho psa nebo kočky během vyčesávání. Proto je můžete, na rozdíl od kovových hřebenů, použít ke každodenní péči o srst

 Hřeben dvojitý na jemnou srst FooLee Easee s detailem zubu

Bílý, měkčí hřeben, je vyrobený z patentované plastové slitiny BIONNER® pro vyčesávání jemnější srsti.Vyzkoušejte obě strany hřebenu: Strana označená THIN je pro měkčí, jemnější partie pejska.

Strana THICK je pro rozčesání delší srsti a jemné vyčesání smotků. Podle reakce psa lehce odhadnete, co se mu líbí víc. 

 Hřeben dvojitý na hrubou srst FooLee Easee s detailem zubu

 

 Černý hřeben je z patentované plastové slitiny HEETEC® pro intenzivní vyčesávání. Proto je výrazně tužší. Oceníte ho při vyčesávání husté zimní srsti a rozčesávání smotků. Lopuchy ani svízel vás už po procházce nebudou trápit. A opět - využít zkuste obě strany. Důležitá je oboustranná spokojenost.

 

Otočení nebo výměna

jednotlivých hřebenů je na jedno zmáčknutí. Stejně lehce nastavíte potřebnou délku zubů. Prostě je pomocí horní páčky vysunute více nebo méně.

Pozice 1 se zasunutými zuby je ukládací nebo slouží k vyklepnutí vyčesaných chlupů z kartáče 

 Hřeben foolee easee ukládací pozice

Pozice 2 s částečně vysunutými zuby slouží na vyčesávání krátké srsti

Hřeben foolee easee pozice 2 

 Pozice 3 s úplně vysunutými zuby je na vyčesávání dlouhé srsti a podsady

 Hřeben foolee easee pozice 3

 Pozice 4 , kdy zmáčknete posuvník a posunete ho na doraz do dolní pozice je pro výměnu nebo otočení hřebenů.

 Barvu rukojeti hřebenů nebo kartáčů

si zvolte podle libosti. Báječné je, že na jednu rukojeť můžete připnout více různých typů kartáčů.

 barvy rukojeti 

Údržba celého kartáče

i jeho jednotlivých částí nezabere ani minutu - stačí je omýt teplou vodou se saponátem a nechat uschnout.

 

Záruka na kartáč je doživotní

záruka životnostiZáruka se vztahuje na celý kartáč FoOlee Easee (rukojeť a hlavici mimo výměnných hřebenů). Uschovejte si prodejní doklad, bez originální účtenky nelze záruku uplatnit. Podmínky záruky najdete tady