Pes vám smrdí? Po koupání se šamponem Foolee už nebude

Změňte zápach starého psa na příjemnou vůni borůvkového muffinu

Čím je pes starší, tím víc je cítit. Na vesnici to většinou nevadí. Zápach venku není tak strašný a pes může být v teplé boudě. Město je ale jiná káva.Zvlášť když je možnost procházek omezená. Nejhorší je, když psinou načichne všechno oblečení. Pak si jeden mezi lidmi přijde jak prašivý, protože ostatní jen krčí nos.

S tímto problémem vám pomůže speciální šampon s antiseptickými vlastnostmi Aloe Vera a Tea tree. Foolee Beauty, výrobce tohoto šamponu,  je francouzská firma, která se specializuje na bylinnou zvířecí kosmetiku.

Sampon-pro.psy-na-odstraneni-zapachu-odor-control-s- limetkouSoučástí složení je tea tree, limetku a patentovaná aktivní složka. Vše se skládá do velmi příjemně vonícího šamponu nazvaný Odor Control – zápach pod kontrolou.

Je velmi koncentrovaný, takže z půl litru uděláte 5 litrů prvotřídního šamponu. Pořídíte ho v eshopu Čistá pohoda.

 Pejsek pak bude mít svou přirozenou vůni s nádechem borůvkového muffinu. Neuvěřitelným způsobem dokáže vymýt a vyčistit psí kožich.  

Řada Foolee Beauty je navržená, vyrobená a balená v prostorách firmy Foolee, která využívá prestižního francouzského kosmetického know-how . Neobsahuje Paraben.

Máte k dispozici dvě velikosti balení vysoce koncentrovaného šamponu: 250 ml a 500 ml. Před použitím ho naředíte v poměru 1:10. To znamená že menší balení je 2,5 litru šamponu a větší 5 litů šamponu. Nekupujete vodu.

 

Jak psa vykoupeme?

Pejsek koupaný šamponem foolee si užíváPrvní krok je samozřejmě připravit našeho pejska a vodu. Začneme tím, že pejska namočíme teplou vodou. Potom si vezmeme náš šampon proti zápachu, který je určený speciálně pro psy, a aplikujeme ho na srst našeho miláčka. Dobře ho rozetřeme po celém těle, přičemž se vyhneme oblasti okolo očí a uší, abychom zabránili podráždění.

Nyní je na čase vytvořit bohatou pěnu a důkladně masírovat srst našeho psa. Díky tomu se šampon dostane hluboko do srsti a odstraní veškeré nečistoty a zároveň neutralizuje nepříjemné pachy. Pak opláchneme pejska čistou vodou, aby byl odstraněn veškerý šampon.

A teď ta nejlepší část - osušení našeho pejska. Použijeme ručník nebo fén na střední teplotu a opatrně osušíme srst našeho miláčka. A co nejlepší na závěr - užijeme si čistou a příjemnou vůni našeho psa!

A to je vše! Snadno a rychle jsme použili šampon proti zápachu pro našeho pejska, který teď voní jako nový. Tak nezapomeňte svému psímu kamarádovi dopřát tu péči, kterou si zaslouží.

Co když se pes nechce koupat?

Šampon pro psy Foolee Beauty Odor Cotrol s limetkou pro dostranění zápachu suchá pěna Je spousta psů a čubiček, které do vody prostě nedostanete. Pro ně je suchý šampon stejného složení. Vymáčknete pěnu, vetřete ji do smradlavého kožíšku a vykartáčujete.  Stejný postup uplatníte když:

  • pes je nemocný a tak těžký, že ho nezvednete
  • máte jet narychlo k veterináři a psa nemůžete vykoupat. I veterinář je člověk a nemusí zrovna čuchat smradlavého psa.
  • pes smrdí jen trochu nebo jen z jednoho konce