Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

Pes vám smrdí? Po koupání se šamponem Foolee už nebude

Změňte zápach starého psa na příjemnou vůni borůvkového muffinu

Čím je pes starší, tím víc je cítit. Na vesnici to většinou nevadí. Zápach venku není tak strašný a pes může být v teplé boudě. Město je ale jiná káva.Zvlášť když je možnost procházek omezená. Nejhorší je, když psinou načichne všechno oblečení. Pak si jeden mezi lidmi přijde jak prašivý, protože ostatní jen krčí nos.

S tímto problémem vám pomůže speciální šampon s antiseptickými vlastnostmi Aloe Vera a Tea tree. Foolee Beauty, výrobce tohoto šamponu,  je francouzská firma, která se specializuje na bylinnou zvířecí kosmetiku.

Šampon pro psy Foolee Beauty Odor Cotrol s limetkou pro dostranění zápachuSoučástí složení je tea tree, limetku a patentovaná aktivní složka. Vše se skládá do velmi příjemně vonícího šamponu nazvaný Odor Control – zápach pod kontrolou.

Je velmi koncentrovaný, takže z půl litru uděláte 5 litrů prvotřídního šamponu. Pořídíte ho v eshopu Čistá pohoda. Pejsek pak bude mít svou přirozenou vůni s nádechem borůvkového muffinu. Neuvěřitelným způsobem dokáže vymýt a vyčistit psí kožich.  

Řada Foolee Beauty je navržená, vyrobená a balená v prostorách firmy Foolee, která využívá prestižního francouzského kosmetického know-how . Neobsahuje Paraben.

Máte k dispozici dvě velikosti balení vysoce koncentrovaného šamponu: 250 ml a 500 ml. Před použitím ho naředíte v poměru 1:10. To znamená že menší balení je 2,5 litru šamponu a větší 5 litů šamponu. Nekupujete vodu.

Pro psy, kteří se neradi koupou, máte pěnu na koupání bez oplachování (Foamer) 150 ml. Po jeho vetření do kožíšku nesplachujete - jen vyčesáváte.

 

Postup při koupání psů v šamponu Foolee Beauty

 • Protože šampony Foolee Beauty jsou silně koncentrované(1:10), rozmíchejte si vždy patřičné množství šamponu v kelímku předem 
 • Před každým koupáním se ujistěte, že jste psa vykartáčovali, aby jste odstranili mrtvou srst a rozčesali případné smotky. K tomuto účelu použijte vhodný Foolee kartáč. Kritická místa jsou na krku pod obojkem, v podpaží pod ušima  a kolem tlamy.a Nespoléhejte na to, že ve vodě se všechny uvolní. Kartáč Foolee Easee doporučujeme s měkkým hřebenem.
 • Zkontrolujte teplotu, abyste nespálili sebe ani psa. Buďte opatrní, pokud pes dává přednost trochu teplejší vodě. Využijte mladého věku svého psa , aby se naučil na koupání.
 • Mokré zvíře umyjte přiměřeně teplou vodou po celém těle.,Doporučuje se mu neumývat hlavu, protože voda nebo šampon se mu mohou dostat do uší nebo očí, což by ho mohlo dráždit.
 • Opláchněte svého pejska čistou vodou. Pokud jste použili Foolee Beauty Foam ( pěnu), tak ho není třeba oplachovat.
 • Osušte svého psa nejdříve pomocí ručníku. Pak můžete použít vysoušeč vlasů nastavený na nízkou teplotu a  dokončete sušení.
 • Při foukání srst kartáčujte a rozčesávejte, aby nedošlo k jejímu zamotání. Při tom se krásně vyhladí a nabude na objemu.
 • Psa vždy po koupání odměňte

Co když se pes nechce koupat?

Šampon pro psy Foolee Beauty Odor Cotrol s limetkou pro dostranění zápachu suchá pěna Je spousta psů a čubiček, které do vody prostě nedostanete. Pro ně je suchý šampon stejného složení. Vymáčknete pěnu, vetřete ji do smradlavého kožíšku a vykartáčujete.  Stejný postup uplatníte když:

 • pes je nemocný a tak těžký, že ho nezvednete
 • máte jet narychlo k veterináři a psa nemůžete vykoupat. I veterinář je člověk a nemusí zrovna čuchat smradlavého psa.
 • pes smrdí jen trochu nebo jen z jednoho konce

Složení šamponu Foolee beauty Odor Control pro odstranění zápachu

popis ingrediencí šamponu pro psy foolee beaty odor controlvoda,sodium laureth sulfate,sodium chloride,cocamide DEA,parfum,coceth-7,PPG-1-PEG-9, lauryl glycol etherstyrene/acrylates copolymer,zinc ricinoleate, tetrasodium glutamate diacetate,laureth-2, PEG-40 hydrogenated, castor oil,propanediol,glycerin,citrus aurantifolia fruit extract,geraniol,melaleuca,alternifolia leaf oil,sodium benzoate,citric acid,CI61585,CI16255.