Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

Vysavač na psí chlupy

Nejlepší vysavač na psí chlupy

poznáte jednoduše. Vysaje zapíchané chlupy z oblečení i zašlapané dlouhé chlupy z koberce. Opakovaně, den za dnem a perfektně. Na trhu je spousta renomovaných firem, které prodávají vysavače speciálně na zvířecí chlupy. Pohybují se v cenách od 5.000,- Kč do 35.000,- Kč.

Ale všechny mají společné dvě věci:Vysavač ilustrační obrázek

  1.  Klesající účinnost vysávání. Většinou jsou sáčkové nebo s filtry. Co je na sáčku nebo filtru špatného vzhledem k úklidu psích chlupů ? Psí chlupy jsou mastné a je jich hodně. Sáček nebo filtr mají určitou kapacitu. Jakmile se přicpou psími chlupy, vysavač je přestane vysávat, přestává uklízet. Připravíte si na každé vysávání nový pytlík. Stejným způsobem se ale ucpávají filtry chránící motor a výstupní hepa filtr, případně uhlíkový filtr proti smradu.Takže celková schopnost vysavače uklízet rychle klesá. Použitý pytlík musíte stejně vyhodit, protože starší psí chlupy mají specifický odér a při příštím úklidu vysavač smrdí. 
  2. Vysokou finanční náročnost úklidu. Všechny testy a zkoušky, které na jednotlivé typy vysavačů najdete na internetu, se dělají na nových vysavačích s novými sáčky a novými filtry. Ukazují tedy  účinnost vysávání pouze za těchto předpokladů. V reálu ale nikdo na každé vysávání nepoužije novou sadu sáček - filtr před motorem-filtr za motorem. To by byla ekonomická sebevražda.

Vodní vysavač se samočistícím separátorem

Pes miluje vysavač Hylase cenově pohybuje na horní hranici, ale netrpí žádným z výše popsaných neduhů. Protože psí chlupy separuje - odděluje z proudu vzduchu. Rotační separátor se otáčí 25000 otáček za minutu a odráží psí chlupy, prach  a nečistoty do vody. S ní je prostě vylijete.Do vody můžete přidat trochu smáčedla kvůli mastnotě na psích chlupech. Proč si pořídit vysavač Hyla:

  1. Nádoba je u Hyly je úplně hladká a jednoduchá, takže se v ní nedrží špína.  
  2. S jedním vysavačem vysáváte na sucho i vytíráte
  3. Hadice a další příslušenství je omyvatelné, nehrozí zápach
  4. Značka je na trhu už od roku 1994 a servis funguje bezchybně.
  5. S Hylou uklízíte stále stejně dobře, ať je nová, za 5 let, za 10 let, za 20 let. Nemá se v ní co ucpat.

K Hyle můžete připojit  odsávaný nástavec na chlupy Foolee Air. Výhodou vyšší řady vysavačů hyla je dálkové ovládání. Stačí delší hadice, vysavač je ve vedlejší místnosti a vy svého pejska v klidu vyčesáváte a odsáváte zároveň.

Pokud máte psa s kudrnatou nebo dlouhou srstí, oceníte elektrický kartáč ADB Petite. Ušetří vám námahu s pracným pročesáváním srsti a budete hotoví za třetinu času.

Výsledkem je  snížení množství chlupů v domácnosti o 80 %. 

Zavolejte na bezplatnou linku 800 100 053 a domluvte si termín vyzkoušení Hyly na vašem koberci a chlupech vašeho pejska :-)