Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Vysavač na psí chlupy

Nejlepší vysavač na psí chlupy

poznáte jednoduše. Vysaje zapíchané chlupy z oblečení i zašlapané dlouhé chlupy z koberce. Opakovaně, den za dnem a perfektně. Na trhu je spousta renomovaných firem, které prodávají vysavače speciálně na zvířecí chlupy. Pohybují se v cenách od 5.000,- Kč do 35.000,- Kč.

Ale všechny mají společné dvě věci:

  1.  Klesající účinnost vysávání. Hromada sáčkových vysavačů na psí chlupyVětšinou jsou sáčkové nebo s filtry. Co je na sáčku nebo filtru špatného vzhledem k úklidu psích chlupů ? Psí chlupy jsou mastné a je jich hodně. Sáček nebo filtr mají určitou kapacitu. Jakmile se přicpou psími chlupy, vysavač je přestane vysávat, přestává uklízet. Připravte si proto na každé vysávání nový pytlík. Stejným způsobem se ale ucpávají filtry chránící motor a výstupní hepa filtr, případně uhlíkový filtr proti smradu. Takže celková schopnost vysavače uklízet rychle klesá. Použitý pytlík musíte stejně vyhodit, protože starší psí chlupy mají specifický odér a při příštím úklidu vysavač smrdí. 
  2. Vysokou finanční náročnost úklidu. Všechny testy a zkoušky, které na jednotlivé typy vysavačů najdete na internetu, se dělají na nových vysavačích s novými sáčky a novými filtry. Ukazují tedy  účinnost vysávání pouze za těchto předpokladů. V reálu ale nikdo na každé vysávání nepoužije novou sadu sáček - filtr před motorem-filtr za motorem. To by byla ekonomická sebevražda.

Vodní vysavač se samočistícím separátorem

Vodní vysavač na psí chlupy pesse cenově pohybuje na horní hranici, ale netrpí žádným z výše popsaných neduhů. Protože psí chlupy separuje - odděluje z proudu vzduchu a zapírá je do vody v nádobě. Nemůže se proto ucpat jako klasický vysavač a ani nepáchne.

Rotační separátor se otáčí 25000 otáček za minutu a odráží psí chlupy, prach  a nečistoty do vody. Nechytá psí chlupy na sebe jako filtr. S vodou je prostě vylijete a tím se jich jednou pro vždy zbavíte. Do vody můžete přidat trochu smáčedla kvůli mastnotě na psích chlupech.

V kombinaci s klepačem lehce odstraníte z koberce nebo pohovky i zapíchané chlupy od dalmatinů, retrívrů nebo jiných plemen z krátkou a tvrdou srstí.

Proč si pořídit právě vysavač Hyla:

  1. Nádoba je u Hyly je úplně hladká a jednoduchá, takže se v ní nedrží špína.  nejlepší vysavač na psí chlupy_1
  2. S jedním vysavačem vysáváte na sucho i vytíráte
  3. Hadice a další příslušenství je omyvatelné, nehrozí zápach
  4. Značka je na trhu už od roku 1994 a servis funguje bezchybně.
  5. S Hylou uklízíte stále stejně dobře, ať je nová, za 5 let, za 10 let, za 20 let. Nemá se v ní co ucpat.

K Hyle můžete připojit  odsávaný nástavec na chlupy Foolee Air. Výhodou vyšší řady vysavačů Hyla je dálkové ovládání. Stačí delší hadice, vysavač je ve vedlejší místnosti a vy svého pejska v klidu vyčesáváte a odsáváte zároveň.

Pokud máte psa s kudrnatou nebo dlouhou srstí, oceníte elektrický kartáč ADB Petite. Ušetří vám námahu s pracným pročesáváním srsti a budete hotoví za třetinu času.

Výsledkem je  snížení množství chlupů v domácnosti o 80 %. 

Zavolejte na linku péče o zákazníky 733 738 343 a domluvte si termín vyzkoušení Hyly na vašem koberci a chlupech vašeho pejska :-)