Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Vycesavani psu. S elektrickým kartáčem ADB Petite snadno a rychle

Pes pred cesanim1Vyčesávání některých plemen psů je velmi namáhavá práce

Vypadá váš pes podobně jako ten na obrázku? Představte si, že během půl hodinky ho můžete mít vyčesaného. Bez velké námahy, tahání a trhání chlupů, bez bolesti zápěstí, lokte nebo ramen.

Ten rozdíl oproti nynějšímu stavu dělá elektrický vyčesávací kartáč ADB Petite. Proč Petite? Protože je to příjemně malá mašinka tak akorát na ženskou ruku. ADB je zase z angličtiny automatický psí kartáč ( Automatic Dog Brush).

Místo aby vám z námahy při vyčesávání upadla ruka, pracuje za vás nehlučný elektromotorek. Ten pohání pás osázený 72 řadami tenkých zoubků se zaoblenými konci. Běží zapuštěný v krytu, takže i když si s ním přejede přímo po ruce, cítíte jen příjemné šimrání.

Nehrozí tak ani podráždění pokožky vašeho pejska, i když vysáváte v citlivých částech na bříšku a kolem vyměšovacích orgánů. Díky tvaru kartáče rychle a v pohodě vyčešete i tlapky a srst kolem očí a uší.

Pes v prubehu cesani1Postup vyčesávání elektrickým kartáčem ADB Petite

Kartáčem přejíždíte po linii těla v navazujících pruzích. Pokud má pes v kožichu hodně nečistot, zamotanou trávu nebo lopuchy, připojte kartáč na vysavač.

ADB Petite připojíte k vysavači univerzální hadicí. Počítejte s tím, že budete potřebovat nový sáček. Vyčesaných chlupů je hlavně v období línání hodně. Hodně vám pomůže vodní vysavač Hyla, který má téměř nekonečnou kapacitu a dobře vám poslouží i při běžném úklidu po psovi a praní vzduchu.

Pokud to stav kožichu vyžaduje, můžete pejska vykoupat v některém z báječných šamponů na podporu růstu a regeneraci srsti. Vyčesáváte ale vždy suchý kožich!

pes vycesany elektrickym kartacem ADB Petite1

 Výsledek vyčesáváni psů 

Protože zoubky kartáče nepoškozují srst, ale hladce po zdravých chlupech klouzají, je výsledkem krásně načechraný kožich. Je na vás, jestli ho pak hřebenem uměle rozcucháte.

Díky odsávání alergenů a dráždivých látek do vodního vysavače může o psa pečovat i alergik nebo astmatik. Může se tak těšit z přítomnosti chlupatého kamaráda bez toho, aby mu hrozil astmatický nebo alergický záchvat.

Podívejte se na video, jak jde vyčesávání psa jednoduše