Speciální akce na prázdniny - doprava PPL do PPL boxů nebo výdejního místa za 20,- Kč !!!

Rozčesání delší srsti

Prevencí před zacucháním nebo plstnatěním srsti je pravidelné rozčesávání

ingredience-sampon-easy-detangling-na-snadne--rozcesavani_optimizedPokud nemáte na vyčesání psa čas každý den, tak si můžete pomoci občasnou koupelí v šamponu Foolee beauty Detangling. Po něm bude srst krásně elastická, pružná a nabude na objemu. Arganový a jojobový olej přirozeně zvýší krásu srsti vašeho psa a jeho rozčesávání bude zábavou pro oba.

Je důležité vybrat si správný kartáč. Jednak musí dobře sedět v ruce a zadruhé nesmí ve zvířeti budit obavy nebo strach. Pokud jste ho poškrábali nebo jinak zranili kartáčem s kovovými hroty, uteče vám jak ho jen uvidí.

Kartáče Foolee easee

mají hřebeny z plastu se zaoblenými zuby. Pro zvíře je pak vyčesávání a rozčesávání velmi příjemné. nastavíte si délku zubů tak, aby jste lehce projeli celou hloubkou srsti. Přes rok vyčesáváte jen uvolněnou a mrtvou srst, které je relativně málo a jde hlavně o údržbu.

V předjaří a na podzim v období línání

pomůžete svému pejskovi koupelí v šamponu  Foolee beauty Deshedding , který rychle uvolní mrtvou srst a usnadní její vyčesání.kartac-na-psy-welsh-corgi-precizni-vycesani

Pro vyčesání většího množství srsti vám přijde vhod kartáč Foolee One pro precizní vyčesání srsti. Zvládnete s ním i trimování.

Oba kartáče můžete hubicí Foolee Air připojit k vysavači, takže si ušetříte úklid chlupů

 Vyčesávání delší srsti u koček

Můžete postupovat podobně, jen s větším cite. Kočky jsou citlivky na hrubé zacházení a nerozpakují se použít drápky, když se jim něco nezdá.

koupat je můžete v suché pěně, protože ne každá kočka vodu miluje. Pro uvolnění staré srsti při línání se vám bude hodit suchý šamponFoolee beauty desheding.

Na celoroční vyčesání koček s polodlouhou a delší srstí využijete kartáč Foolee Easee

Všechna kartáče FooLee pro krátkosrsté i dlouhosrsté psí plemena1případně si vyberte některý z hřebenů. Výhodou je, že vám stačí jedna rukojeť, do které si připínáte hřebeny podle potřeby.

U koček má velký vliv na kvalitu kožichu a jeho zacuchávání strava.

Nebojte se vzít kvalitní granule ve větším množství, protože pak jste na stejné ceně jako u malého balení levných granulí.

Najděte jí potravu podle plemene své kočky a uvidíte jaká bude krasavice.

Ale stejně při plstnatění a smotávání platí

Vyčesávat, vyčesávat, vyčesávat