Borovice vůně do vodních vysavačů

250 Kč
Skladem (> 5 ks)

Vůně borovice podporuje koncentraci a rozšiřuje dýchací cesty. Obsahuje esenci borovice v alkoholu. Jejím smícháním s Aloa vera gelem si vyrobíte vlastní dezinfekční gel. Inhalace borové vůně vám pomůže při infekcích dýchacích cest, rýmě, chřipce a virové nákaze

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vynikající alkoholová dezinfekce s vůní borovice do vodních vysavačů, zvlhčovačů a čističek vzduchu

Přidávejte ji vždy přímo do vody. Pomáhá deaktivovat mikroby a plísně při úklidu a čištění vzduchu. Esence borovice se tradičně používá i v aromaterapii. Několik kapek esence borovice rozpuštěné v alkoholu v osvěžovači vzduchu AERA nebo přístroje Hyla EST někdy dokáže doslova zázraky.

  • zlepšuje prokrvení sliznic dýchacích cest
  • napomáhá rozpouštění sekretu 
  • dezinfikuje naše dýchací cesty, čímž ničí původce nemocí. 

Využijte výtažek z borovice rozpuštěný v alkoholu

Mimo výrazných desinfekčních účinků vylepšuje vůně borovice i psychickou stránku obyvatel vašeho domova. Přidejte ji do vody při úklidu a nechte ji působit, aby:
  • všem zlepšila náladu
  • navodila vnitřní klid
  • uvolnila stresu
  • pomohla při depresi
  • pomohla usnout při nespavosti

Doporučuje se i ke zlepšení dýchání v případě astmatu. Je ale nutné dodržovat předepsanou dobu působení, která se nejčastěji pohybuje kolem 15-ti minut. Při použití do vířivky je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny.

Doporučená dávka esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování: výrobek není určen na vnitřní použití!

 

 Zajímavosti o borovici, které vám mohou pomoci.

Když si z venku přinesete větve ze živé borovice,účinný lék na kašel a rýmu si můžete lehce uvařit  i sami

Borovice černá jehlice a mladá větvičkaV dobách minulých se borovice běžně používala jako lehce dostupný lék na kašel a rýmu. Z pupenů, mladých výhonků a někdy i z mladých šišek, se připravoval čaj, který se několikrát denně podával nemocnému. Silice obsažené v borovici totiž pomáhají rozpouštět usazený sekret jak v plících a průduškách, tak v nosních dutinách.

Mají ale také dezinfekční účinky, dokáží tedy ničit původce nákazy, a to nejen při nemocech dýchacích cest, ale i při zánětu ledvin nebo močového měchýře.

Tento léčivý čaj je chutnější po oslazení medem a celkově velmi povzbuzující. Mimo silic obsahuje i cenné vitamíny a minerály. Je však třeba dbát na to, aby nebyl příliš koncentrovaný, protože by mohl podráždit sliznice našeho zažívacího traktu. Pokud byste ho chtěli vyzkoušet, určitě nepřekračujte dávkování.

 

Pokud si z borovicového jehličí či výtažku silic připravíme koupel, účinek je dvojí:

  • uvolněně silice na nás působí jejich vdechováním
  • přímým stykem s kůží, kterou prokrvují a dezinfikují

Jen se pak hůř myje vana - musíte ještě za tepla.

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

 Při použití v jiných typech vodních vysavačů než Hyla jako vodník, bissell,rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 7.10.2018
Velmi příjemná lesní vůně. Často jezdíme do Českého ráje a tahle mi ho připomíná. Dávám si jí do Hyly při každém úklidu.