Pomeranč vůně do vodních vysavačů

250 Kč 28 Kč / 10 ml
Skladem (>5 balení)
Můžeme doručit do:
22.4.2024
Možnosti doručení

pomeran%C4%8Dov%C3%A1%20v%C5%AFn%C4%9B%20osv%C4%9B%C5%BEuje%20a%20uvol%C5%88ujePři vdechování pomerančové vůně přímo ucítíte, jak se váš stres rozpouští a přichází osvěžení. Lehce povzbuzuje chuť k jídlu.

Praktická lahvička s bezpečnostním uzávěrem (90 ml).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšete si náladu vůní sladkého pomeranče. Čistá pohoda

Pomeranč vůně do vodních vysavačů a čističek vzduchuPomeranč je vůní dobré nálady a harmonie. Využijte ji do vodního vysavače, zvlhčovače, osvěžovače, parního čističe.

Už samotný pohled na zářivě oranžovou kouli pomáhá optimismu. Stačí pár kapek esence do osvěžovače vzduchu AERA  a domácí pohoda se objeví. Mimoto úžasně překrývá pachy a tak ji můžete používat i ve veřejných prostorách.

Vůně pomerančové esence nám:

 • osvěží den 
 • zvedne náladu
 • uvolní stres a napětí
 • posílí trávicí systém - lehce povzbuzuje chuť k jídlu
 • přidá energii

Působí vyloženě jako přírodní antidepresivum a není návyková. Vůně sladkého pomeranče harmonizuje psychiku dětí. A  v mužích vyvolává pocit svěžesti a mládí. 

Výhody vůní z Čisté pohody

Vůně se odpařují ze studené vody. Jsou to čisté esence pomeranče v čistém alkoholu (nepitelné!). Díky tomu nevznikají karcinogeny jako při přepalování vonných svíček nebo aromalampách.

Jsou univerzálně použitelné. Přidávejte je:

 • do vodních vysavačů se separátorem i bez něj
 • Budou vonět z parního čističe
 • Pomerančová vůně vás potěší také z vodních čističek vzduchu, odpařovačů a zvlhčovačů všech typů
 • Provoní prádlo v sušičce i v žehličce ( návod je zde)
 • do odpadkového koše proti zápachu
 • při použití do vířivky je výhodou speciální složení - nezanechá mastné stopy po obvodu hladiny

Doporučená dávka vonné esence

Cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.. Jedna lahvička většinou vydrží 3- 4 roky.

 Varování: výrobek není určen na vnitřní použití!

 

Když už jíst pomeranč, tak si ho vychutnejte čerstvý

Čerstvé pomeranče obsahují jeden z hlavních protikřečových olejů, který pomáhá při žaludeční nevolnosti a podporuje vylučování žluči (zažívací bolesti, zvracení, pálení žáhy, podrážděný tračník, bolesti hlavy)

Velmi dobře se hodí pro děti a těhotné. Vždy je vybírejte co nejzralejší - ideální je natrhat si je přímo ze stromů. Kdo je jednou takhle čerstvé ochutná, těžko si v supermarketu vybírá.

Buďte také opatrní při nákupu různých džusů a pomerančových nápojů - nemusí mít s ovocem mnoho společného a tak si vždy přečtěte složení. Čerstvá vůně pomeranče dokáže překrýt i věci, které do svého těla rozhodně dostat nechcete.

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

Upozornění: Při použití v jiných typech vodních vysavačů a čističů než Hyla jako vodník, bissell, rainbow , liv aqua filter, vivenso, parní čističe, parní multifunkční mopy a apod

aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry.Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně do vodních vysavačů, čističek vzduchu, parních čističů a zvlhčovačů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Čistá pohoda s.r.o. se zaměřuje na vytvoření harmonického, zdravého a čistého domova

Logo Čistá pohoda celé_clipped_rev_2kde žijí lidé společně se psy, kočkami a jinými zvířaty. Proto si u nás můžete pořídit špičkové vodní vysavače Hyla, které slouží nejen k úklidu chlupů, ale i praní vzduchu.

Pořídíte celou škálu nejlepších kartáčů a hřebenů na psy, kočky a jiná zvířata. Můžete je připojit k Hyle přes odsávaný nástavec, takže vás chlupy a srst přestanou trápit.

Vyberte si z řady šamponů, které řeší problém s línáním nebo zápachem starých zvířat. Regenerují srst a dávají vám možnost něžně pečovat o vaše miláčky, kteří vám lásku mohou vracet.