Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Chřipka a dezinfekce vzduchu

Vir chřipka nejlépe zlikviduje eukalyptus z čisté pohodyChřipka se šíří především vzduchem. Nejjednodušší způsob jak se jí vyhnout je vyhýbat se nakaženým lidem. Můžete to takhle dělat ? Není to tak jednoduché, pokud si chcete udržet dobré vztahy s okolím. Takže jak jinak zlikvidujete chřipkové viry.

Kde dezinfekce při chřipce opravdu pomůže

Chřipkové viry se pohybují po místnosti "nalepené" na jemný prach a nečistoty. Když desinfekci jen rozstřikujete kolem sebe, jde spíš jen o psychologickou záležitost. Ideální je ji přidat do vodní čističky vzduchu nebo přístroje, který promývá vzduch vodou. Tam je nejvyšší záchyt.

Vynikající je také úklid vysavačem s vodou a separátorem, protože v něm nejsou žádné filtry, které by viry kontaminovaly. Ve vodě se většina prachu zachytí a pokud máte přístroj se samočistícím separátorem, zlikvidujte až 80 % choroboplodným zárodků v místnosti, které by vás jinak mohly nakazit.

Eukalypt jako dezinfekce

Každý z nás si vzpomene na zápach chlóru nebo jódu z nemocnice. To je většinou to první, na co si vzpomeneme. Stejně dobrou službu vám ale prokáže i eukaliptová silice. Dobré dezinfekční vlastnosti má i máta, borovice nebo tea tree. Zdravotní vůně od Čisté pohody přidávejte také:

  • do napařovacích žehliček při žehlení prádla
  • do vodních čističek vzduchu
  • do zvlhčovačů
  • do parních čističů při úklidu 
  • do sušiček prádla
  • do vodních vysavačů při luxování
  • nakapejte si je na papírové kapesníky

Desinfekce, která není cítit

Desinfekce velká do vodního vysavače Hyla, Rainbow,VivensoPokud si trváte na desinfekci, která není cítit, vyzkoušejte tu od Hyly. Je v menším i větším balení, můžete ji mít s rozstřikovačem na plochy i do vody v nádobě vodních čističek nebo vysavačů.

Aktivní složka je peroxid vodíku. To dělá z Hyla dezinfekce univerzální antivirový dezinfekční prostředek,který můžete použít k dezinfekci aerosolem, prostorové dezinfekci nebo dezinfekce sprejem 

Bylinné dezinfekce

působí komplexně. Sníží šanci že se nakazíte a když už onemocníte, urychlí vaše uzdravení. Eukalyptus například rozšiřuje dýchací cesty, máta a borovice ulehčují vykašlávání. Přečtěte si informace u jednotlivých produktů nebo si je objednejte všechny v jedné zdravotní sadě.

O způsobech šíření chřipky a jak mu bránit si můžete více přečíst tady.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení