Chřipka a dezinfekce vzduchu

Vir chřipka nejlépe zlikviduje eukalyptus z čisté pohodyChřipka se šíří především vzduchem. Nejjednodušší způsob jak se jí vyhnout je vyhýbat se nakaženým lidem. Můžete to takhle dělat ? Není to tak jednoduché, pokud si chcete udržet dobré vztahy s okolím. Takže jak jinak zlikvidujete chřipkové viry.

Kde dezinfekce při chřipce opravdu pomůže

Chřipkové viry se pohybují po místnosti "nalepené" na jemný prach a nečistoty. Když desinfekci jen rozstřikujete kolem sebe, jde spíš jen o psychologickou záležitost. Ideální je ji přidat do vodní čističky vzduchu nebo přístroje, který promývá vzduch vodou. Tam je nejvyšší záchyt.

Vynikající je také úklid vysavačem s vodou a separátorem, protože v něm nejsou žádné filtry, které by viry kontaminovaly. Ve vodě se většina prachu zachytí a pokud máte přístroj se samočistícím separátorem, zlikvidujte až 80 % choroboplodným zárodků v místnosti, které by vás jinak mohly nakazit.

Eukalypt jako dezinfekce

Každý z nás si vzpomene na zápach chlóru nebo jódu z nemocnice. To je většinou to první, na co si vzpomeneme. Stejně dobrou službu vám ale prokáže i eukaliptová silice. Dobré dezinfekční vlastnosti má i máta, borovice nebo tea tree. Zdravotní vůně od Čisté pohody přidávejte také:

  • do napařovacích žehliček při žehlení prádla
  • do vodních čističek vzduchu
  • do zvlhčovačů
  • do parních čističů při úklidu 
  • do sušiček prádla
  • do vodních vysavačů při luxování
  • nakapejte si je na papírové kapesníky

Desinfekce, která není cítit

Desinfekce velká do vodního vysavače Hyla, Rainbow,VivensoPokud si trváte na desinfekci, která není cítit, vyzkoušejte tu od Hyly. Je v menším i větším balení, můžete ji mít s rozstřikovačem na plochy i do vody v nádobě vodních čističek nebo vysavačů.

Aktivní složka je peroxid vodíku. To dělá z Hyla dezinfekce univerzální antivirový dezinfekční prostředek,který můžete použít k dezinfekci aerosolem, prostorové dezinfekci nebo dezinfekce sprejem 

Bylinné dezinfekce

působí komplexně. Sníží šanci že se nakazíte a když už onemocníte, urychlí vaše uzdravení. Eukalyptus například rozšiřuje dýchací cesty, máta a borovice ulehčují vykašlávání. Přečtěte si informace u jednotlivých produktů nebo si je objednejte všechny v jedné zdravotní sadě.

O způsobech šíření chřipky a jak mu bránit si můžete více přečíst tady.