Nová služba - Zboží hned, platba do 30 dnů. Platím Pak

Odpadkový koš -3 jednoduché triky, aby nepáchl

Děláte všechno správně a přesto je odpadkový koš v kuchyni cítit? Pomohou vám jednoduché finty.

1. Použijte Neutralizátore zápachu odpadkových košů a popelnic s čističem 2v1

Funguje okamžitě, protože pracuje na molekulární bázi. poradí si také s dalšími zápachy z:

  • popelnicNeutralizátor zápachu odpadkových košů a popelnic s čističem 2v1 500 ml
  • domácích kompostérů
  • košů a kontejnerů na recyklaci
  • košů na použité pleny
  • odpadkové košů v domácností a průmyslu
  • zápachu zkaženého jídla z lednic a mrazáků

2. Vůně na vatičce

Eukalypt vůně do vodních vysavačů a osvěžovačů hyla, rainbow a vivensoOdličovací tampony nebo vatičky jsou prakticky v každé domácnosti. Spořivé dámy mohou  naposled využít i seprané tričko nebo jiné látky, které nastříháte na čtverečky. Ty napustíte vůní z Čisté pohody dle výběru a vatičku zaháknete za kraj koše.

Výhodou vůní z Čisté pohody je jejich multifunkčnost. Jsou to přírodní esenci rozpuštěné v lihu původně určené do vodních vysavačů, čističek vzduchu nebo vodních zvlhčovačů. Proto nejsou mastné a dlouho voní.Vůně Borovice do vodních osvěžovačů a vysavačů hyla, rainbow a vivenso

Do koše doporučujeme výrazné vůně s dezinfekčním účinkem jako je Eukalyptus, Borovice nebo ze sladkých vůní Vanilka. Výrazný antibakteriální účinek má Aqua Fresh od Hyly, který je schopen likvidovat i bakterie jako stafylokok, esheria coli a další. Některé dámy ho přidávají do do pračky místo aviváže. S velkým úspěchem.

Vůně si můžete osobně vybrat v Poděbradech v Čisté pohodě každý pracovní den od 7:00 do 15:30 hod

3. Při odstraňování kočkolitu použijte Odstraňovač zápachu kočičího záchodu 2v1

Odstraňovač pachu kočičích záchodů 500 mlKočičí podestýlku je nejlepší hned vynést v dobře zavázaném sáčku, ale někdy prostě v koši zůstane. Hlavně když se pár granulí vysype za sáček v koši. Pach ze psích nebo kočičích výměšků nejrychleji odstraníte enzymatickým čističem Capsüll neutralizor.

Odstraňovač nastříkáte přímo do kočkolitu při vysypání, případně do koše.  

Třídit a včas vynášet

Tříděním jednak šetříte životní prostředí, ale v některých městech i svoji peněženku. Osvícené magistráty si nechají platit jen za odvoz směsného odpadu, který se nejhůř likviduje. Vytříděné plasty, papír i organický odpad město bývá schopné ještě zpeněžit. Většina z nás třídí odpadky na:

  • organické zbytky z vaření, které je nejlépe kompostovat, případně patří do hnědých popelnic. Nádoby by měla být uzavíratelná a musí se dát lehce vymýt
  • Papíry a jiný podobný obalový materiál
  • Plasty. plastové lahve, plastové obaly od jogurtů. Tyto obaly po snědení obsahu vždy vymyjte - zamezíte kažení zbytků a zápachu. 
  • Směsný odpad, kam přijde zbytek.

Poslední tři druhy dávejte do uzavíratelných plastových sáčků, se kterými je vyhodíte do popelnic nebo kontejnerů s příslušnou barvou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení