Novinka-zaplatíte třetinku, ale zboží máte hned všechno. Stačí při platbě zvolit Platba na třetinu

Odpadkový koš -3 jednoduché triky, aby nepáchl

Děláte všechno správně a přesto je odpadkový koš v kuchyni cítit? Pomohou vám jednoduché finty.

1. Použijte Neutralizátore zápachu odpadkových košů a popelnic s čističem 2v1

Funguje okamžitě, protože pracuje na molekulární bázi. poradí si také s dalšími zápachy z:

  • popelnicNeutralizátor zápachu odpadkových košů a popelnic s čističem 2v1 500 ml
  • domácích kompostérů
  • košů a kontejnerů na recyklaci
  • košů na použité pleny
  • odpadkové košů v domácností a průmyslu
  • zápachu zkaženého jídla z lednic a mrazáků

2. Vůně na vatičce

Eukalypt vůně do vodních vysavačů a osvěžovačů hyla, rainbow a vivensoOdličovací tampony nebo vatičky jsou prakticky v každé domácnosti. Spořivé dámy mohou  naposled využít i seprané tričko nebo jiné látky, které nastříháte na čtverečky. Ty napustíte vůní z Čisté pohody dle výběru a vatičku zaháknete za kraj koše.

Výhodou vůní z Čisté pohody je jejich multifunkčnost. Jsou to přírodní esenci rozpuštěné v lihu původně určené do vodních vysavačů, čističek vzduchu nebo vodních zvlhčovačů. Proto nejsou mastné a dlouho voní.Vůně Borovice do vodních osvěžovačů a vysavačů hyla, rainbow a vivenso

Do koše doporučujeme výrazné vůně s dezinfekčním účinkem jako je Eukalyptus, Borovice nebo ze sladkých vůní Vanilka. Výrazný antibakteriální účinek má Aqua Fresh od Hyly, který je schopen likvidovat i bakterie jako stafylokok, esheria coli a další. Některé dámy ho přidávají do do pračky místo aviváže. S velkým úspěchem.

Vůně si můžete osobně vybrat v Poděbradech v Čisté pohodě každý pracovní den od 7:00 do 15:30 hod

3. Při odstraňování kočkolitu použijte Odstraňovač zápachu kočičího záchodu 2v1

Odstraňovač pachu kočičích záchodů 500 mlKočičí podestýlku je nejlepší hned vynést v dobře zavázaném sáčku, ale někdy prostě v koši zůstane. Hlavně když se pár granulí vysype za sáček v koši. Pach ze psích nebo kočičích výměšků nejrychleji odstraníte enzymatickým čističem Capsüll neutralizor.

Odstraňovač nastříkáte přímo do kočkolitu při vysypání, případně do koše.  

Třídit a včas vynášet

Tříděním jednak šetříte životní prostředí, ale v některých městech i svoji peněženku. Osvícené magistráty si nechají platit jen za odvoz směsného odpadu, který se nejhůř likviduje. Vytříděné plasty, papír i organický odpad město bývá schopné ještě zpeněžit. Většina z nás třídí odpadky na:

  • organické zbytky z vaření, které je nejlépe kompostovat, případně patří do hnědých popelnic. Nádoby by měla být uzavíratelná a musí se dát lehce vymýt
  • Papíry a jiný podobný obalový materiál
  • Plasty. plastové lahve, plastové obaly od jogurtů. Tyto obaly po snědení obsahu vždy vymyjte - zamezíte kažení zbytků a zápachu. 
  • Směsný odpad, kam přijde zbytek.

Poslední tři druhy odpadů dávejte do uzavíratelných plastových sáčků, se kterými je vyhodíte do popelnic nebo kontejnerů s příslušnou barvou. Nenechte je zatuchnout!